2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین نگرانم😔😔😔

162 بازدید | 9 پست

بچها مامانم به خاطر کلیه دردش دکتر براش آزمایش خون نوشت و رفت آزمایش داد بعد از اینکه جواب آزمایششو گرفته گفتن دوباره باید بیای آزمایش وای خدا یعنی مشکلی داره اینجوری گفتن؟؟؟؟

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

یچی بکم معجزشو امشالامیبینی برای شفااززمان پیامبرهس فقط هفتادتاحمد بخون برای مادرت و اگرپیششی فوت کن بهش اگرنه ک نمیخاد بخدابرای مریضی ماادرم ک دوباره سرطان نشه برای ازمایشاش دوبارشو خوندم رفع د معجزشودیدم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

نه گلم شاید خونش لخته شده. منم ی بار اینجور گفتن بهم کلی ترسیدم ولی فهمیدم این پرستاره شیشه رو تکون داده خونم لخته شده گفتن باید دوباره بیایی

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم

نه اصلا

نگران نشو، آزمایشگاه اشتباه نمونه برداری کرده. 

بخاطر اشتباه خودشون گفتن دوباره بیاد آزمایش بده.

اصصصلا و ابدا بخاطر بیماری نیست. تا حالاچندییین مرتبه این اتفاق برای خونواده ی ما افتاده.

2728
یچی بکم معجزشو امشالامیبینی برای شفااززمان پیامبرهس فقط هفتادتاحمد بخون برای مادرت و اگرپیششی فوت کن ...

مرسی عزیزم

همسایه ما هم گفتن دوباره بیا ازمایش روز قبلش اویشن خورده بود جواب ازمایشش قابل قبول نبود(ازمایش ادرار) نگران نباش بعضی وقتل هم بخاطر اشتباههایی که خودشون میکنن و نمونه رو از دست میدن میگن دوباره بیاین برا ازمایش

نه گلم شاید خونش لخته شده. منم ی بار اینجور گفتن بهم کلی ترسیدم ولی فهمیدم این پرستاره شیشه رو تکون ...

خیلی ترسیدم

نگرانی نداره.دلایل تکرار ازمایش زیاده.احتمال داره نمونه خون کم بوده باشه یا لوله خونش ریخته یا اینکه دکتر ازمایشگاه دیده با جوابای دیگه انطباق نداره خواسته مطمئن شه و هزار تا دلیل دیگه.ی درصد هم ممکنه مشکلی باشه

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2740
نه عزیزم نه اصلا نگران نشو، آزمایشگاه اشتباه نمونه برداری کرده.  بخاطر اشتباه خودشون گفتن دو ...

خدا از زبونت بشنوه

سلام عزیزم منم یه بار واسم همین حالت پیش اومد آزمایش آ ان آ داشتم دوبار تکرار شد اتفاقا هر دو بار هم بالا بود و مشکوک به بیماریهای رماتیسمی شدم که البته با آزمایش های تکمیلی بعدی مشخص شد هیچ بیماری ای ندارم و فقط جزو ۴ درصد خانمهای سالم با آ ان آ بالا هستم .نگران نباش