2737
2734

یبار که خیلی خسته بودم داشتم با دوستم میرفتم خونه کیفامون خیلی سنگین بود ی پسر بهمون گف بدو الاغم دیگه چیزی نمونده الانه که دیگه بار علوفت برسه😂✌✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاستفانه هرچي شنيدم ي مشت ادم مريض جنسي بودن

هيچ جالب بودني در كار نبوده

حتي با وجرد اين ك موجه هستم و ..

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2731

راهنمایی بودم شلوار مدرسه ام بلند بود ی پسره گفت یکی بیاد شلوار بی بی رو جمع کنه😂😂😂😂

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2738

نمیدونم چه فکری می کنند تیکه میندازند من همیشه خندم میگیره تز اینکه هنوز همچین احمق هایی هنوز هستند

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

😂😂😂😂 بیشعور خیلی خنده دار گفتا

با همکارم داشتیم تو خیابون بستنی میخوردیم پسده گفت برید دکتر تغذیه جون بگیرید با بستنی درست نمیشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه بار با چندتا دوستان از مدرسه برمیگشتیم یهو به موتوری گفت فقط کفش قرمزه 

ما هم همه نگاه کفشامون کردیم 

هیچ کدومم هم قرمز نبود اونا هم هر هر میخندیدن😒🤨

خدایا شکرت 🙏🏻
2706