2733
2734
یک عمر رو باید با بدبینی زندگی کنی خودت عذاب میکشی کاش تجدید نظر کنی

دوسش دارم...پسر خوبیه اخلاقاش عالیه..بالاخره از بچگی شناختمش..خوش اخلاقه دست دلبازه خانوادش،خوبن...کارش اوکی هس..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭 چیکار کنم عاشقش شدم...اصلا با خواهرم رابطه خاصی نداشتن هیچ وقت ..من خودم همیشه میگفتم بخاد بیاد خ ...

کسی که بدون هیچ رابطه خاصی علا بختکی میره خواستگاری یه نفر بعدم باخواهرش رابطه عاطفی برقرار میکنه اصلا ادم عاقلیه بنظرت؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

کاش تا اول راهی ووابستگی زیاد نشده تجدید نظر کنی عزیزم اینجوری تا عمر داری عذاب داری

من بعد از اینک حسابی وابسته همسرم شدم بهم گفت با دختر عموش دوست بوده و از خانوادشم شنیدم خواستگاری کردن

اگه زودترمیگفت زنش نمیشدم الان مدام تو عذابم مخصوصا اینکه خانوادش دلشون با اون عنتر بوده مدام تعریفشو میکنن 

از بی اعتماد بنفسی هست...من خیلی شوخم خیلی...سریع گرم میگیرم ولی هیشکی نمیدونه چقد اعتماد بنفسم کمه. ...

مگه تو نمیخوای با این پسر زندگی کنی؟؟ 

مگه مزایده شرکت کرده که خودتو و خواهرت رو بذاری تو مزایده آقا بیاد انتخاب کنه... کنیز ببره

واااااای چقدر از دستت کفری شدم... میکشتمت اگه خواهر من بودی

واقعا که استارتر! مگه مرد قحط بود که با خواستگار خواهرت؟

یعنی اینقد از خودت ناامیدی که فکر میکنی دیگه هیچ پسری عاشقت نمیشه؟! در تمام طول زندگیت این حس ناخوشایند باهاته ، مگه اینکه مسخره بازی و بذاری کنار و این تصمیم غیر عاقلانه رو کنار بذاری واسه همیشه. حس بدی پیدا کردم ،اه اه

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
2740

میگم پسرعموت رودل نکنه؟ یعنی چی یا تورو میگیره یا خواهرت 

هم به تو ابراز علاقه میکنه هم به خواهرت پیام میده؟ شماهم حتما یکیتون باش ازدواج میکنید؟ میترسم یه ذره بهش سخت بگذره دوتا دختر حاضر آماده جلوش

واسه خودش انتخاب کنه دو دستی هم تقدیمش کنن 😑

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
😭 چیکار کنم عاشقش شدم...اصلا با خواهرم رابطه خاصی نداشتن هیچ وقت ..من خودم همیشه میگفتم بخاد بیاد خ ...

چه کنی که اینجوری شد؟!

مگه از خودت عقل و اراده نداری تو دختر؟ ی ذره غرور چی؟ اونم نداری؟

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
مگه تو نمیخوای با این پسر زندگی کنی؟؟  مگه مزایده شرکت کرده که خودتو و خواهرت رو بذاری تو مزای ...

😂 یا پیغمبر...میدونم خیلی بده خودمم روزی ده بار میزنم تو سر خودم با این افکارم

مگه تو نمیخوای با این پسر زندگی کنی؟؟  مگه مزایده شرکت کرده که خودتو و خواهرت رو بذاری تو مزای ...

منم واقعا! میزدم سیاه و کبودشون میکردم 🤣😑