2733
2734
پسرعموم

بنظرم باهاش حرف نزن،بقول خودت حساس میشه و یکبار هم قبلا پرسیدی

دو سه بار با خواهرت رو در رو میشه رفتارشو بسنج

اگه مثل یه عاشق باشه مشخصه.

اگر نه که مثل همون همبازی گذشته هست حتی بگو بخند هم داذن باهم و اشکالی نداره.شاید هم بخاطر تو مذاعات کنه و سنگینتر برهورد کنه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم باهاش حرف نزن،بقول خودت حساس میشه و یکبار هم قبلا پرسیدی دو سه بار با خواهرت رو در رو میشه رف ...

خدا بگم چیکارش نکنه خیلی تودار هست...هیچیو نشون نمیده...واسع همین نمیفهمم  ولی خب اجازه میده حتی پیاماشونو بخونم

خدا بگم چیکارش نکنه خیلی تودار هست...هیچیو نشون نمیده...واسع همین نمیفهمم  ولی خب اجازه میده حت ...

حتما چیزی نیست دیگه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731

اشتباه اندر اشتباه...

کی باکسی که یروز نظری براخواستگاری خواهرش داشته میریزه روهم همش میخوای عذاب بکشی،؟؟؟؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
دلم میخاد بمیرم ک اینقد ادم بدیم ک به خواهرم همچین حسی دارم.. قبلا.با پسرعموم صحبت کردم بهش گفتم ک ا ...

تو خیلیییییبیببببی بچه ای

مگه بچه بازیه

چجوری میخوای زندگی کنی

یعنی چی اگه خواهرمو میخوای بگو

مگه میخواد هندونه بخره

یعنی چییییییییی

اشتباه اندر اشتباه... کی باکسی که یروز نظری براخواستگاری خواهرش داشته میریزه روهم همش میخوای عذاب ب ...

😭 چیکار کنم عاشقش شدم...اصلا با خواهرم رابطه خاصی نداشتن هیچ وقت ..من خودم همیشه میگفتم بخاد بیاد خاستگاری من میزنم تو سرش چطور روش،میشه...ولی چه کنم ک اینجوری شد

تو خیلیییییبیببببی بچه ای مگه بچه بازیه چجوری میخوای زندگی کنی یعنی چی اگه خواهرمو میخوای بگو مگ ...

از بی اعتماد بنفسی هست...من خیلی شوخم خیلی...سریع گرم میگیرم ولی هیشکی نمیدونه چقد اعتماد بنفسم کمه..

نکنه خواهر تو دوست داره خواهرت گفته نه میخواد تو رو بگیره ک ب اون نزدیک باشه؟ یکم شبیه فیلما شد الب ...

😂 غلط کرده نکبت😂 ن اینجوری نیست دیگه...هیچ وقت با خواهرم حرف نزده..وگرن خواهرم سریع بهم میگفت