2733
2739

من 19سالم هست و یه خواهر 23 ساله دارم...پسرعموی من از بچگی همبازی خواهرم بوده چون همسن هستن و وقتیم ک بزرگتر شدن خواستگار خواهرم بود..البته خواستگاری رسمی نه حتی با خود خواهرمم حرف نزده بود..ولی خب خواهرم اصلا بعنوان شوهر نمیخوادش و خودش یکی دیگیو دوست داره که بخاطر شرایط خانوادگیمون نمیتونه اعلام کنه و فقط من خبردارم...ینی خواهرم اصلا نمیخاد با اقوام ازدواج کنه خوشش نمیاد..پسرعموی من همیشع میگفت من یکی از دخترای عمومو میخام(ینی من یا خواهرم) از عید امسال نمیدونم چی شد یکم رابطمون باهم زیاد شد پیام دادیم..عاشق هم شدیم خیلی دوسش دارم...اونم منو خیلی دوست داره ینی خودش اینجوری میگه ..بهم ابراز علاقه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلم میخاد بمیرم ک اینقد ادم بدیم ک به خواهرم همچین حسی دارم.. قبلا.با پسرعموم صحبت کردم بهش گفتم ک اگ خواهرمو میخاد بهم بگه من قبول میکنم ولی اون گفت نه فقط تو..تو واس من نعمتی

2740

اگه پسرعموت واقعا دنبال ابجیت نیست،ابجیتم که نمیخوادش

چرا خودتو ازار میدی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

حق هم داری خوب خیلی سخته بدونی یکی به خاطر خودت ، شخصیت و افکارت دوستت نداره فقط نیت کرده بالاخره یکی از دختر عموها رو بگیره ، خوبه خواهر سومی ندارید وگرنه بعد از تو میرفت سراغ اون

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
دلم میخاد بمیرم ک اینقد ادم بدیم ک به خواهرم همچین حسی دارم.. قبلا.با پسرعموم صحبت کردم بهش گفتم ک ا ...

خب تکلیف مشخصه که ، اون شمارو میخواد و خواهرتم یکی دیگه رو میخواد. پس مشکلت چیه عزیزم؟ خوشگلی خواهرتم اگه قرار بود به چشم پسر عموت بیاد خیلی قبل اینکه با شما ارتباط بگیره میومد

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
عجب خب الان میخوای چیکار کنی

نمیدونم دیگه دیوونه شدم...خیلی بهم ابراز علاقه میکنه میگه تو نعمتی واسم از این چیزا....من شیطونم خواهرم ارومه...وقتی بهم پیام میدن دلم منفجر میشع