2737
2734
نمیتونن پسره شرایطشو نداره...خانواده ماهم با غریبه کنار نمیاد..خیلی تلاش باید کنن

پس پسرعموت علنا بگه شمارو میخواد تا خانواده واسه بقیه نقشه نکشن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
خب تکلیف مشخصه که ، اون شمارو میخواد و خواهرتم یکی دیگه رو میخواد. پس مشکلت چیه عزیزم؟ خوشگلی خواهرت ...

اخه قبلا خواهرمو میخاست...نمیدونم به خواهرم ک پیام میده حس میکنم دوسش داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم دیگه دیوونه شدم...خیلی بهم ابراز علاقه میکنه میگه تو نعمتی واسم از این چیزا....من شیطونم خوا ...

خب هدف پسر عموت چیه الان تورو وایه ازدواج میخواد یا عشق و عاشقی؟ خب باید باهاش قطعی حرف بزنی تو فامیل این مدل رابطه ها اخرش خانواده هارو میندازه جون هم زشته خو اگه واقعا میخوادت بیاد جلو اگه واسه سرگرمی میخوادت که ردش کن بره ارزش نداره 

2731
اخه قبلا خواهرمو میخاست...نمیدونم به خواهرم ک پیام میده حس میکنم دوسش داره...

وای خب خیلی اشتباه میکنه. بنظرم شما پاتو بکش کنار و بگو اگه منو میخوای باید اقدام کنی و من دیگه به این مدل ارتباط ادامه نمیدم. اگه قلبا شمارو بخواد یه حرکتی انجام میده. اگه کاری نکرد بدون سرکار بودی عزیزم و اینجوری تکلیفت زودتر روشن میشه

اینم نمیشه چون تا خواهر بزرگ نره نمیتونه بیاد😭😭😭 خانوادمون سنتی هستن

بگه نشون میذاریم تا خواهر بزرگتر ازدواج کنه بعد ما. قرار نیست فرداش عقد کنید که. چیزی هم نگید ممکنه برای خواهرت و ایشون نقشه بکشن و تو عمل انجام شده قرار بگیرن

2740
وای خب خیلی اشتباه میکنه. بنظرم شما پاتو بکش کنار و بگو اگه منو میخوای باید اقدام کنی و من دیگه به ا ...

مشکلی از این لحاظ نداره مامان و باباش میدونن منو میخاد...حتی بهم گف ب مامانتم بگو منو دوست داری...مشکل دل بیشعور منه ک فکر میکنه خواهرمو دوس داره هنوز

دوستم  بنظرم خودتو بکش کنار چون تا اخر عمر عذاب میکشی من شرایط تورو داشتم ک تو نامزدی بهم خورد

ینی خواهرمو دوست داره هنوز؟اخه ب من گفته من اینقد دوست دارم که اگه ازمایش خونمون بهم نخوره پات میمونم

اگه پسرعموت واقعا دنبال ابجیت نیست،ابجیتم که نمیخوادش چرا خودتو ازار میدی؟

اخه دلم ی جوریه...دلم میخاد دوباره باهاش حرف بزنم ک اگه ی ذره حسم ب اون داره رابطمون تموم بشه..ولی میترسم حساس بشه اخه قبلا صحبت کردم در مورد این موضوع

ینی خواهرمو دوست داره هنوز؟اخه ب من گفته من اینقد دوست دارم که اگه ازمایش خونمون بهم نخوره پات میمون ...

یکی از اقوام اول خالمو دوست داشت 

اخه خالم چندسال ازم بزرگتره 

بعد خالم دوسش نداشت یکی دیگه رو دوست داشت 

پسره اومد خواستگاری من 

من دوسش داشتم جواب بله دادم اما محرم نشدیم 

من خیلی شبیه خالمم خیلی 

هزار بار بهم گفت تورو میبینم یاد خالت میفتم خیلی شبیهشی 

پشتم گفته بود چون شبیه خالشه رفتم خواستگاریش

اخه دلم ی جوریه...دلم میخاد دوباره باهاش حرف بزنم ک اگه ی ذره حسم ب اون داره رابطمون تموم بشه..ولی م ...

با ابجیت حرف بزنی یا پسرعموت؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
یکی از اقوام اول خالمو دوست داشت  اخه خالم چندسال ازم بزرگتره  بعد خالم دوسش نداشت یکی د ...

به من اینجوری نمیگه اخه ظاهرمون شبیه نیست..اون خوشکله من بانمک ..خیلیم پلشت نیستم...اخلاقامونم زمین تا اسمون فرق داره...خواهرم اروم منم خیلی شیطون