2737
2734
عنوان

خبر مرگ شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 55 پست

هرچند ب این نتیجه رسیدم ک با حساسیتام شوهرم روز ب روز ازم دورتر میشه ولی بازم دست خودم نیس.اما باید تموم تلاشمونو بکنیم بروزش ندیم

منو به دست من بکُش..به نام من گناه کُن...اگه من اشتباهتم...همیشه اشتباه کُن

از یه سمتی هم نشین جوری رفتار کنی که انگار محتاج دوس داشته شدنی 

بیخیال باش و همه کاری بکن 

سرت به کارای خودت گرم باشه ولی واسه شوهرت هم از چیزی کم نزار 

خودش کشیده میشه سمتت 

جنس مردا همینه همشون همینن محبت ببینن کشیده میشن سمت ادم ولی اینکه این محبتو چجوری براش جلوه بدی خیلی مهمه اویزون نباش

🤲خدایا زود بگذره و راحت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مثل تو حساسم.فکر نکنم بقیه ک عادی هستن مارو درک کنن

ما هم حساس بودیم ولی از این حساسیت غیر از ضایع کردن خودمون به نتیجه ای نرسیدیم بنابراین تغییر روش دادیم، اگه همسر چه زن و چه مرد بفهمه طرف مقابل بهش شک داره احتمال به خطا رفتنش بیشتره، این قربون صدقه ها که فروشنده ها میرن لق لقه زبونه از ته دل که نیست وگرنه هیچ کس دوست  نداره شوهرش اینکارو کنه، بهتره به شخصیت خودمون احترام بذاریم و به همسرمون اعتماد کنیم 

عزیزم منم شوهرم ۱۳سال ازم بزرگ تره منم همینطوری بودم همیشه مهربون همیشه پیش قدم میشدم ومیرفتم سمتش ب ...

اره واقعا

منم از دادوبیداد و بداخلاقیاش خسته شدم

تا میام سرسنگین باشم میگه:دیگه منو نمیخوای بهم بگو خب

یا میگه دایری م.ی.ر.ین.ی تو رابطمون

😭😭

چه آرزوها که داشتم،و دیگر ندارم
2728
از یه سمتی هم نشین جوری رفتار کنی که انگار محتاج دوس داشته شدنی  بیخیال باش و همه کاری بکن&nbs ...

دقیقا فکرکنم زیاد اویزونش شدم،

باید یه کم فاصله بگیرم به خودم برسم

ما هم حساس بودیم ولی از این حساسیت غیر از ضایع کردن خودمون به نتیجه ای نرسیدیم بنابراین تغییر روش دا ...

منم همینو دارم میگم.پایینترش نوشتم.ولی شمام یخورده لحنتو بهتر کن

منم همینو دارم میگم.پایینترش نوشتم.ولی شمام یخورده لحنتو بهتر کن

بخدا اینجوری نبودم

ازبس سردی دیدم اینجوری شدم،

از بس سرم دادوبیداد کرد،بداخلاقی کرد فحش داد

2738
بخدا اینجوری نبودم ازبس سردی دیدم اینجوری شدم، از بس سرم دادوبیداد کرد،بداخلاقی کرد فحش داد

عزیزم با تو نبودم

لابد خیلی بهش گیر میدی و حساسیت نشون میدی

چه لزومی داره بری محل کارشو ببینی عزیزم؟ محل کار همسر منم پر خانمه حتی با همکاراشون رفتن دوبی ماموریت کاری دوتا از خانوما هم باهاشون بودن با موهای باز و آرایش و تی شرت آستین کوتاه و شلوار جین

منم عکساشونو نگاه میکردم و برامم مهم نبود. 

اصن گیریم که سر کار همسرت خانما نباشن

تو خیابون خانم نیست؟ تو فروشگاه؟ اینور اونور؟ 

همه جا زن هست

مرد بخواد خیانت کنه از تو خونه هم میتونه با کسی چت کنه. 

من اوایل مث تو سخت گیر بودم همش غر میزدم

طوری شده بود دیگه شوهرم نه راجع به هیچ زنی حرف می‌زد نه حوصلمو داشت کم کم حسادت و حساسیتم کم کردم خودم سر صحبت باز کردم از همکاراش می‌پرسیدم و خیلی عادی حرف میزدم راجع بهشون چون دوس داشتم هرچی میشه بیاد بهم بگه

الان روابطمون کلی بهتر شده اونم میبینه من غر نمیزنم و دیگه حساس نیستم هر اتفاقی میفته میاد برام تعریف میکنه و احساس میکنم خیلی بیشتر دوسم داره و همیشه ازم قدردانی میکنه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
زبون خوش،با فداتبشم قربونت برم هرچی تو بگی و اینا فرق داره اینا قربون صدقه رفتن هست

منم شده مثلا کسی به شوهرم زنگ میزنه بعد شوهرم اینجور حرف میزنه ولی اصلا واسم مهم نیس چون میدونم تعارفات روزمره اش با همه چه مرد چه زن همینه

لابد خیلی بهش گیر میدی و حساسیت نشون میدی چه لزومی داره بری محل کارشو ببینی عزیزم؟ محل کار همسر منم ...

خواهر رازتو ب منم بگو

اره واقعا منم از دادوبیداد و بداخلاقیاش خسته شدم تا میام سرسنگین باشم میگه:دیگه منو نمیخوای بهم بگ ...

شوهرمنم همینارو میگه توعزیزم محلش نزار نه که اخم کنیا نه ولی باهاش سرو سنگین باش جونم و عزیزم قربون نداریم حرف بد فحش داد زد فقط وایسا گوش کن وآروم برو برس به کارت هیچی بهش نگو گریه هم نکن  اونه که باید قربون تو بره و اینارو بهت بگه نه تو اون باید ۱۰۰تا قدم برداره واست تو ۱ قدم غذای خوب بپز به زندگیت برس به خودت ارایش کن تیپ بزن حمام کن مرتب عطر بزن لباس خوب و تمیز خوشگل بپوش باهمه بخصوص خانوادش مهربون باش و خوش برخورد واجتماعی بگو بخند کن ولی باخودش سرد باش نخند جدی باش در حد یه کلمه جوابشو بده ولی با ادب هرجوری قبلا بودی دیگه نباش تا چند وقت ببین نتیجه میگیری یانه؟ بخدا که میگیری ...از هیچیم نترس نزار فکر کنه بی دستو پایی بهش احتیاج داری میترسی ازش وگرنه تا اخر عمرت همینه اوضاع وقتی عزیزم خودت اعتماد به نفس نداری ودست کم میگیری انتظار نباید داشته باشی اون بالات بگیره و احترامت کنه خودتو دوست داشته باش بالا بگیر

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
شوهرمنم همینارو میگه توعزیزم محلش نزار نه که اخم کنیا نه ولی باهاش سرو سنگین باش جونم و عزیزم قربون ...

عالییی بودن

مرسیییی عزیزمممم

خوشبختتتت باشین😍

خواهر رازتو ب منم بگو

الان این همه نوشتم پس چی بود

حساسیتتونو کم کنید اینجوری هم خودتون راحت ترید هم شوهر بیچاره. 

تصور کنید خودتون میرید سر کار یا میرید کلاس

یا اصن میرید تو خیابون خرید

شوهره زنگ میزنه صداتون با مرد فروشنده میاد بیاد خونه دعوا راه بندازه تو چرا با مرد فروشنده حرف 

میزنی

راه بره بگه با فلانی تو فامیل چون مرده حرف نزن 

چرا رفتی فلان کلاس مرد داره

انصافا شما باشید روانی نمیشید؟ 

ما عادت داریم تا مرد این رفتارا گرو نشون میده میگیم اوووه یارو بد دله به طلاقم فک میکنیم ولی خودمون سر زنا بهشون گیر میدیم همه میگن خوب میکنی رو نشون نده بذار حواسش باشه کنترلش کن خطا نکنه آفرین. 

بابا اون مردم آدمه دیگه 

این کارارو میکنیم رفته رفته مرده از زنش خسته میشه از دست غر غراش

بعدم خیلی جدی کشیده میشه به سمت یه زنه دیگه

همون طور که اگه زن از دست شوهرش خسته شه و بی توجهی ببینه ممکنه کشیده شه سمت خیانت. 

به خدا مردا هم آزادی میخوان توجه میخوان اعتماد میخوان. 

من کاری که کردم این بود که بهش فهموندم به اندازه چشام بهش اعتماد دارم و دیگه غر نزدم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706