2733
2734
عنوان

خبر مرگ شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 55 پست
ببین حساسیت نشون بدی نقطه ضعف روکردی من باپسرخاله شوهرم خییلی راحتم جوونم هست همش قربونت وفداتواین ...

خیانت که فقط دوستی و رابطه های اونجوری نیس صمیمیت بیش از حد با کسی غیر همسر بله خیانته اونایی هم که خیانت میکن کم کم صمیمی میشن و بعد..... منظورم شما نیس در کل گفتم

شوهرمنم همینارو میگه توعزیزم محلش نزار نه که اخم کنیا نه ولی باهاش سرو سنگین باش جونم و عزیزم قربون ...

حرفات خیلی خوب بودا ولی اینکه میگی اونه که باید قربونت بره و اگه اون 100 قدم برداشت تو 1 قدم بردار اینو قبول ندارم من

به نظر من دو طرف باید باهم و مساوی قدم بردارن به سمت هم. اینو مشاورم بهم گفت. گفت یه قدم برمیداری استپ کن یه قدمم اون برداره باهم مساوی برید جلو 

باهم گذشت کنید

باهم تلاش کنید. 

مرد باید جوابشو بگیره وقتی برای زندگی قدم برمی‌داره تا تشویق شه برای قدم های بعدی وگرنه که100 تا قدم برداره زن تازه یه قدم بیاد جلو کلافه میشه همون وسط راه بیخیال میشه. 

ولی بقیه حرفاتو راجع به اینکه به خودت برس و اینارو خیلی دوست داشتم. آدم تا خودشو دوست نداشته باشه و برای خودش ارزش قائل نباشه دیگران نمیتونن دوسش داشته باشن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفات خیلی خوب بودا ولی اینکه میگی اونه که باید قربونت بره و اگه اون 100 قدم برداشت تو 1 قدم بردار ا ...

میدونم عزیزم ولی ایناکه میگم فقط واسه چند وقته نه همیشه وقتی شوهرش بهش میگه لال شو وگوشیم قطع میکنه وبی احترامی میکنه وفحش ودادو بیداد میکنه حداقل تا یه هفته باید جواب حرفشو ببینه ولی نه بافحش وحرفای بد وبیراه نه که سریع قربون صدقه اش بره خانوم وکوتاه بیاد اونم یاد میگیره همیشه همین مدلی باشه وطرف مقابلشم گوش به فرمانشو تو سری خورش... مثه یه بچه که وقتی جیغ بزنه وگریه کنه ومثلا عروسک بخواد سریع میدن بهش و یا براش میخرن واین یاد میگیره وبراش جا میوفته که همیشه ازهمین طریق با جیغ و گریه به خواستش برسه وبقیه هم گوش کنن حداقل تا یکی دوهفته جوری این مدلی باشه که به قول شما شوهرشم جا نزنه وخسته بشه و دیگه خانوم شورشو دربیاره...

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2731
میدونم عزیزم ولی ایناکه میگم فقط واسه چند وقته نه همیشه وقتی شوهرش بهش میگه لال شو وگوشیم قطع میکنه ...

درسته👌❤️

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
الان این همه نوشتم پس چی بود حساسیتتونو کم کنید اینجوری هم خودتون راحت ترید هم شوهر بیچاره.  ...

ممنونم ب دردم خورد حرفات

منو به دست من بکُش..به نام من گناه کُن...اگه من اشتباهتم...همیشه اشتباه کُن

[QUOTE=108692460]باور کن با لحن بدی ننوشتم اتفاقا دوستانه نوشتم ،البته بهتر بود شما رو رپلای نکنم بهر حال اگه ناراحت ...[/QUOTE،😍😍

منو به دست من بکُش..به نام من گناه کُن...اگه من اشتباهتم...همیشه اشتباه کُن
2740

توی یکی تاپیک های دیگه باهم خیلی صحبت کردیم من همونم که گفتم شوهرم وقتی تازه ازدواج کرده بودیم خییلی به خواهرزاده اش اهمیت میداد ولی به من نه،، تو که گفتی داری به جدایی فک میکنی همونجا هم بهت گفتم حتما حتما حتماا برو پیش یه مشاور هوب و کاربلد بعد یه تصمیم درست بگیر

توی یکی تاپیک های دیگه باهم خیلی صحبت کردیم من همونم که گفتم شوهرم وقتی تازه ازدواج کرده بودیم خییلی ...

رفتم

مشاور گفت زمان بده،ولی حرفش قبول ندارم نمیدونم چرا

۱ ماه فقط زمان دادم فعلا

چه آرزوها که داشتم،و دیگر ندارم