2733
2734
عنوان

حرف شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 39 پست
سختش میکنی دنیای مردا باما یکی نیست  طرز فکرشون یکی نیست واسه اینکه کوچیک جلوه نکنی گفته کار ...

آخه خودش همیشه اینچیزارو برام تعریف میکنه و جالبه وقتی ی نفر حتی باهاش سرد سلام میکنه این قشنگ می ر ینه بهش دفعه ی بعد،نمیدونم چرا واسه این انتر فقط دلش سوخته انگار ایشش

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

عزیزم شک نکن شوهرت عااااشقتهههههههه،،،ولی دوست داره همهههه زنشو مردمی و مهربون بیینن😍

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبلا شوهرت دوسش نداشته یا اون شوهرتو؟؟

نه فک نمیکنم شوهرم دوسش داشته باشه،ولی اینو میدونم ک اون خیلی دوس داشته جای من باشه،و الان از حسادتشه این کاراش تابلوعه،حتی روز عقدم ی جوری رفتار کرده ک فامیلام میگفتن این چشه ی جوری نگات میکنه انگار ارث باباشو خوردی

اونایی ک گفتن چرا ب شوهرش گفته پس ب همسایه بگه شوهر آدم همدم آدمه کسی ک تو همه  شرایط دوست داری باش درد ودل کنی،،منم بودم میگفتم

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
آخه خودش همیشه اینچیزارو برام تعریف میکنه و جالبه وقتی ی نفر حتی باهاش سرد سلام میکنه این قشنگ می ر ...

ب نظرمن رو دختر خالش حساسی

دیگه سلامش نکردی نمیگفتی ب شوهرت

احیانا قبلا نمیخواسته دخترخالشو بگیره؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2738
هرجا بهت ظلم شد برا شوهرت تعریف کن هرجا بدجنسی کردی نگو🤣🤣 بدل نگیر شوهرت ذاتا مودبه ن ک اون براش ...

نوبت خودش ک باشه مودب نیس اصلن،فقط واسه من مودب میشه

ب نظرمن رو دختر خالش حساسی  دیگه سلامش نکردی نمیگفتی ب شوهرت احیانا قبلا نمیخواسته دخترخالشو ...

ن،دخترخالش ی سری مشکلات جسمی داره ک  جز گزینه های افراد مثل خودش قرار میگیره الانم متاهله

اونایی ک گفتن چرا ب شوهرش گفته پس ب همسایه بگه شوهر آدم همدم آدمه کسی ک تو همه  شرایط دوست داری ...

والا...خودش همیشه برام تعریف میکنه اینکاراشو منم طرف اونم،وقتی بی احترامی کسی رو جواب بده مث خودش بهش میگم خوب کردی

خانمها لطفا یه تجدید نظری در ادبیاتتون بکنید . اگر از اول تاپیک خوب بخونید همش نوشتید انتر , گوه , ریدم و ,,,,, .  شما مادران حال و آینده هستید و همین حرفها و رفتار ها از شما به فرزندانتون منتقل میشه .

ببخشید که تذکر دادم

اگه در مقابلل رفتار بد خانوادش رفتار بد نشون دادی به شوهرت نگو تا فکر کنه تو خوبی باهاشون و اونا نه.

دوس ندارم فک کنه آدم بی عرضه ایم و هرکی هر طور دلش خواس میتونه بام رفتار کنه

خانمها لطفا یه تجدید نظری در ادبیاتتون بکنید . اگر از اول تاپیک خوب بخونید همش نوشتید انتر , گوه , ر ...

خواهش عزیزم،درست میگید اعصابم خرابه😁ولی جلو بچه اینارو نمیگم😆

2706