2733
2734
منم دقیقا پسرم را حتی از مامانمم بیشتر دوست دارم شوهرم شماره سه هست🙈🙈🙈🙈

اخه اون عشقه به۱جنس مخالف،امابچه عشق به۱تیکه ازوجودته،به نطرم قابل قیاس نیس

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دخترم.شوهر بچه مردمه اول اخر.دختر پوست و گوشت خودته.وای گاهی حس نیکنم دارم خفه میشم از شدت عشق به دخ ...

وای فکر میکردم فقط من اینجوری ام😅

خداوندا یا توانی برای تغییر عنایت کن یا صبری برای سازش
2738
بچم اصلا جایه شوهرمو برام پر نمیکنه و اون آرامشو بهم نمیده شوهرمو خیلی بیشتر دوس دارم البته بچم رو ...

حرف قشنگی بود...منم قبول دارم ولی لامصب بچه دل میبره حسابی

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706