2733
2734
من شوهرم خیلی بچه دوست داره خیلیییییی یبار بهش گفتم‌پسرت ک‌بیاد اصلا منو فراموش میکنی و دیگه دوس نخ ...

اکثرا شوهرا اول زنشونو دوست دارن بعد بچه رو. ما مادرا اول بچه رو دوست داریم... هی دل مادر چه دلیه... فقط خدا میدونه

خداوندا یا توانی برای تغییر عنایت کن یا صبری برای سازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد دیدم بچه ای که پدر و مادر رو رها کرده ، زن و شوهر هم تضمینی نیست با هم بمونن هر آدمی باید ا ...

اونکه بععععله  

در کل آدما رو دوست داشتن برای اینکه واسمون بمونن یا نمونن زیاد جالب و منطقی نیست 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
آره اکثر مردا زنشونو بیشتر دوس دارن منتها بعضیا نمیگن یا چون‌ فک‌ میکنن به‌ مامانه‌ مدیونن میگن‌ مام ...

دقیقا

اگر این حس نباشه انسان هرگز به تکامل نمیرسه.مثلا اگر من شما این و اون  همش وابسته خانواده خودمون باشیم هرگز نمیتونیم زندگی مستقل تشکیل بدیم و عشق در اون حد باشه ک تاب جدایی نیاریم ..اصلا نمیشه این مدلی زندگی کرد..

پدر و مادرهام عادت میکنن من بارها از پدرشوهر مادرشوهرم شنیدم که جلو ما بهم گفتن ما اول همو دوست داریم بعد بچه هامون و اینکه ما باهمیم و برا هم میمونیم بچه راه خودش رو میره..

این حس تو بزرگسالی بچه برا پدرومادر هم هست

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731
معلومه شوهر من مامانشو بعد آبجیشو بعد کل خانوادشو بعد منو😢

عزیزم شما رابطتون زخمیه حتما به مشاور مراجعه کنید و ترمیمش کنید ❤️

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

همسرمو 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2738
منم مث توئم... منتها همه بهم میگن اشتباه میکنی

ب منم میگن😄

ولی نمیتونم یه تکه از وجودمو دوس نداشته باشم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من پسرمو خیلی خیلی خیلی بیشتر دوس دارم  اونایی که مثل من ازدواج دومشونه بهتر میفهمن چی میگم&nb ...

سمانه جان کاربر خوب و فهمیده خوشحالم دیدمت

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌