2733
2734
عنوان

دوس دارم داداشم بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 5232 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو عزیزم خیلی پشیمون میشی از دعاییی ک کردی استغفار کن تو سن بدیه این دورش بگذره خوب میشه دیگه این دعارو نکن من خودم یه داداشم فوت کرده با اینکه خیلی بداخلاق بود ولی الان میگم کاش بود عیب نداشت ک مارو دوست نداشت فقط میبود 😔😔😔😔

میشه برای رفع گرفتاریم صلوات بفرستین😍😍😍😍😍
2728
وقتی سرم دادبزنه منم میزنمش ولی ماباهم حرف نمیزنیم ک باش حرف بزنم ونصیحتش کنم.بابامم کلی نصیحتش میکن ...

عزیزم بهتره یه ذره قبل صحبت کردن فکر کنی

اولا که مرگ حق همه ست، دیر یا زود و ما تو تعیین زمانش نقشی نداریم

دوما دست خداست و فقط خدا این صلاحیتو داره که تعیین کنه کدوم بنده ش الان باید بره

سوما مامانم همیشه میگه نفرین مثل یه چاقوی دو سر میمونه، شاید نخوای ولی بدون که یه سرش دست خودتو میبره

نفرین نکن لطفا

عزیزم این چه دعاییه که میکنی بگو دور از جونش

برادر پشت و پناه خواهر میشه  حالا چند سال بعد ببین چجوری هواتونو داره نگاه به الانش نکن 

داداشت الان تو سن بلوغه خیلی از رفتاراش دست خودش نیست بهتره کمتر باهاش سر به سر بزارید بهتره به جای  مقابله به مثل بهش آرامش بدی 

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک‌.....  
2738

داداش منم همینطوری بود روز نبود ازش کتک نخوریم اما خوب تو این سن اینطوری بود الان اقا شده و پشتمون کسی جرات نداره چیزی بهمون بگه 

این دوره رو اکثر پسرا دارن

منم داداشم کپ داداش تو بود

تاااا ۱۹ سالگی از اون به بعد نمیدونم خود به خود مهربون شد و انقدر مهربون و خوشرفتار شد که من تعجب میکردم بخدا 

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
خدا رحم کنه چقدر کینه ایی!!!! تو بزرگ بشی چی میشی

اره کینه ای ک هستم شدیدددد همه هم میدونن

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
2706