2726
عنوان

دوس دارم داداشم بمیره

5232 بازدید | 67 پست

الان19سالمه تزاول دبیرستان باش حرف نمیزنم دوسال ازم کوچیک تره.همش دعوامیکنه غیبیت میکنه خاهراموک بچه هستن کتک میزنه الانم خاهرم ک6سالشه داشت لاک میزدزدتوسرش ک نبایدلاک بزنیم.تابستونم خاهرم ک13سالشه هی پشت سرهم میزدتوصورتش منم گوشیموبرداشتم ک زنگ بزنم ب بابام ک سرکاره ‌گوشیموگرفت شکوند.حتی پشت سربابامم پیش ما و مامانم غیبت میکنع.مرگش تنهاارزومه یاامام حسین کاری کن تاهفته دیگ توسردخونه بخابه...

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

به جا این که ارزو مرگش رو بکنی پاشو ببرش پیش یک مشاور اگرم نیومد بشین باهاش منطقی صحبت کن اگرم بازم متوجه نشد این دفعه هر وقت پسر بدی شد با یک کمربند مجازاتش کن....

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😢😢😢

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

اینجوری نگو مامانت گناه داره

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
2706