2737
2739
نه عزیزم بعضی وقتا دیر نشون اونم بی بی چک،تا پریود نشدی امیدتو از دست نده خوشگلم،من الان دو روزه عقب ...

من واسه سونو اینقد آروم بودم😂خودم فک میکردم کوچیک تر واستادم هش هفتگی برم سونو که قراره قلبش تشکیل بشه بشنوم الکی حرص نخورم ید فهمیدم۱۰ هفتشه😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نباش،فامیل ما ۲۲ سال بچه دار نشد چهل و خورده ای بود بچه دار شد بعد این همه سال ی دفعه خدا بهش ...

فامیل مامممم دقیقااااااا ۲۲ سال بچه دار نشد با مادر من ازدواج کردن مادر من الان منو داره برادر بزرگترم دارم الان دوقلوی ۸ ساله داره

من واسه سونو اینقد آروم بودم😂خودم فک میکردم کوچیک تر واستادم هش هفتگی برم سونو که قراره قلبش تشکیل ...

آفرین چقدر خوبه آدم اینطوری باشه،من رفتم پنج روز مونده به پریودم آزمایش دادم منفی شد گفتم بزار ی هفته بگذره بعدش برم دوباره آزمایش

2731
فامیل مامممم دقیقااااااا ۲۲ سال بچه دار نشد با مادر من ازدواج کردن مادر من الان منو داره برادر بزرگت ...

الهی😊😊خوش به حال بچه هات دایی یا خاله ای داره که سنشون زیاد نیست😊😊

الهی😊😊خوش به حال بچه هات دایی یا خاله ای داره که سنشون زیاد نیست😊😊

ن مادرم و نمیگممممم فامیلم ۲۲ سال بچه دار نشد خدا بعد ۲۲ سال بهش دوقلوی داده الان ۸ سالشونه

ازدواجش با مادر من بود یعنی اگ مث مادر من بچه دار میشد الان بچهاش از منم بزرگتر بودن ولی قسمتش این بوده دیگ 

آفرین چقدر خوبه آدم اینطوری باشه،من رفتم پنج روز مونده به پریودم آزمایش دادم منفی شد گفتم بزار ی هفت ...

😂😂😂اوووو پیگیر نباش اذیت میشیا

من اصن نمیدونسم باردارم دو هفتم بود رفتم شمال کوهنورد ولی کار کردم اونجوری بدونی اذیت میشی ب خودت سخت میگیری بیخیال باش انشالله که مثبتع یه کوچولوی سالم بیاری

2740
ن مادرم و نمیگممممم فامیلم ۲۲ سال بچه دار نشد خدا بعد ۲۲ سال بهش دوقلوی داده الان ۸ سالشونه ازدواجش ...

آهان😂😂😂ببخشید فکر کردم با مادر شما ازدواج کرده

بله،تو کار خدا حکمتی هست،نباید غصه خورد سخته ولی چاره نیست

😂😂😂اوووو پیگیر نباش اذیت میشیا من اصن نمیدونسم باردارم دو هفتم بود رفتم شمال کوهنورد ولی کار کرد ...

حالم بده سر درد دارم همینجوری افتادم نمیدونم چم شد،یا حاملم یا پریودم عقب افتاده چیزیم شده که اینجوری شد ی دفعه

غصه نخور منم یبار سقط کردم سر این گفتن سونوت مشکوکه عددش بچم به سندروم داون داغون بودم دیگ از خدا و همچی ناامید شدم واقعاواسه این چیزا سنی ندارم خو دیگ میگفتم هیچ دکتری امیدی نمیده فوقش میگه برو سل فری ۲ و نیم میلیون هزینه کن آخرشم مشکل داشت سقط کن میگفتم جواب همه دکترا همینه دیگ

یروز رفتم پیش ی دکتر که آشنا بود گف ج آز خونت حتی مشکوکم نیست خیلی خوبه اصن نگران نباش نیازیم به سل فری یا آمینوسنتز نیست برو همون آنومالی و اکوی قلبو انجام بده انگار دوباره بهم زندگی دادن خدا تو بدترین شرایط و تاریک ترین لحظه دست بندهاشو میگیره امیدت به خودش باشه

حالم بده سر درد دارم همینجوری افتادم نمیدونم چم شد،یا حاملم یا پریودم عقب افتاده چیزیم شده که اینجور ...

عزیزم الکی فکر و خیال نکن اوووو میدونی چقد راه داری باید ۸ هفتگی بری سونو صدای قلبشو بشنوی اگ زود بری دق میدنت دکترا چون صدای قلبش ضعیفه نشنون میگن قلب نداره بد کلی باید حرص بخوری بد اون۲ ماه یا ۲ ماه و نیم باید بری سونو و آز خون بدی واسه سندروم و تریزومی ۱۸/۱۳ سر اون کلی استرس میکشی بعد از ۴ ماهگی باید بری آنومالی و اکوی قلب اگه بخوای سر همه اینقد پیگیر باشی بجز خودت اون بچه رو هم داغون میکنی