2733
2734
عزیزم الکی فکر و خیال نکن اوووو میدونی چقد راه داری باید ۸ هفتگی بری سونو صدای قلبشو بشنوی اگ زود بر ...

راست میگی نباید زیاد پیگیر باشم میخوام برم کلاس یوگا عصابم آروم شه،خداروشکر شوهرم خیلی ریلکسه آرومم میکنه من خودم خیلی استرسی و عجولم،راستی نی نیتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من پریود شدم 😭😭😭😭

فدای سرت ناراحت نباش😔

این ماه با انرژی بیشتر پیش برو

ی عالمه خودتو تقویت کن

دوستم میگفت من سر غذاهامون فقط پیاز میاوردم میخوردم و موز

ماه اولم باردار شد

راست میگی نباید زیاد پیگیر باشم میخوام برم کلاس یوگا عصابم آروم شه،خداروشکر شوهرم خیلی ریلکسه آرومم ...

معلوم نیست ۲ هفته دیگ انومالی بدم مشخص میشه😓تیکر آبیم بخاطر اینه سونوی قبلی گفتن احتمالا پسره

2740
ن افتادم  😭😭😭😭دوروز دیگه موعدمه الان افتادم خونریزی حالم خیلی بده کاش بمیرم

خدا نکنه دختر،چرا اینطوری میکنی با خودت عزیزم😔فدات بشم فدای سرت،من همیشه میگم خدایا چیزی رو به زور ازت نمیخوام هروقت خودت دادی شکر،مطمئن باش ی حکمتی هست عزیزم،پریود شدی که شدی،ماه دیگه،میدونم خیلی سخته خیلی،ولی گریه کنی درست میشه؟قوی باش دوستم

راست میگی نباید زیاد پیگیر باشم میخوام برم کلاس یوگا عصابم آروم شه،خداروشکر شوهرم خیلی ریلکسه آرومم ...

خخخ ولی درکت میکنماااااا هنوز مستقیما به هیشکی نگفتم باردارم خیلی دوس دارم به همه دنیا بگم ولی از طرفی دوس ندارم کسایی که بچه ندارن هنوز گناه دارن دلم خیلی براشون میسوزه😔انشالله خدا به همه یه تو دلی ناز بده

خخخ ولی درکت میکنماااااا هنوز مستقیما به هیشکی نگفتم باردارم خیلی دوس دارم به همه دنیا بگم ولی از طر ...

وای منم اگه باردار باشم ی نفر تو فامیل هست ۱۰ ساله منتظر بچس میگم خدایا اون بشنوه ناراحت میشه همش فکر اونم بخدا،ایشاا...خدا به همه بده

خدا نکنه دختر،چرا اینطوری میکنی با خودت عزیزم😔فدات بشم فدای سرت،من همیشه میگم خدایا چیزی رو به زور ...

همش فکرای بد میکنم دست خودم نیست فکر میکنم دیگه باردار نمیشم یااگه بشم خیلیی طول میکشه ازبس گریه کردم وریختم تو خودم چشام باز نمیشه شوهرم ساکته لال شده

2706