2737
2739
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38134 بازدید | 166 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کم کم داره حالت تهوع پیدا میکنم میترسم تا بعد صفر همه بفهمن دیگه وگرنه خودمون به کسی نمیگیم 

کمترمهمونی بروتاکسی متوجه حالت تهوعت نشه،چندوقت عقدکردین؟؟

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
2731

عزیزدلمممم..خوشبحالت... ببین نی نی داری خالش رو ببر ..کی می خواد به زن شوهر دار بگه چرا باردار شدی...به کسی چه مربوط...خیلیا نبلی دارن آرزوی بچه تو دلشون مونده...برو زندگی کن...خدا بهت نگاه کرده...مثل من الان دربه در آوردن کی نعمت خدام ...باهاش زندکی کن..شکر خدا رو هم بکن...زود عروسی بگیر به همه هم بگو هفت ماه بدنیا اومد...دروغ که حناق نیست راه نفس ادم رو بگیر مخصوصا برای فضولای فامیل...خخخخ

مادرشوهرت چی گفت؟

میگفت اول زندگیتونه سقط کنین  گفت یه جا میشناسم آمپول سقط میده خودم براتون میگیرم و ازینحرفا 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

لعنت به مردم حرف مفت زن كه ادم تصميم هاى زندگيشو بر اساس حرف اونا بايد بگيره 

كى ياد ميگيريم سرمون تو زندگى خودمون باشه خدا ميدونه شايدم هيچ وقت ياد نگيريم 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
عقدبودین.بچه ات از شوهرته.حرومزاده که نیست.به مادرشوهرت مربوط نیست.من دونفرو دیدم واسه عروسیشون5ماه ...

چرا میزارین مادرشوهره دخالت کنه.

بارالها بچه ام صحیح وسالم بدنیا بیاد😍
2740
نه راه پس دارم نه راه پیش  هم میترسم سقط کنم هم میترسم نگه دارم

دقیقا مثه منی توکل به خدا کن نگهش دار چون بعدا زندگیت اتیش میگیره خدا نکرده چون از اقوام دیدم که سقط کردن اخر عاقبت نداره یکیشون فوت کرد تو 25 سالگی خوده مادره یکیشونم طلاق داره میگیره اونم بادوتا بچه زحمشم مشکل پیدا کرده یکی از فامیلا میخاس سقط کنه همه گفتن نه و اینا نشست سرجاش تازه شوهرشم راضی نبود ولی بقیه راضیش کردن سقط نکن گلم مبارک باشه و قدمش پرخیرو برکت 

میگفت اول زندگیتونه سقط کنین  گفت یه جا میشناسم آمپول سقط میده خودم براتون میگیرم و ازینحرفا&nb ...

مثلا وایسین بهتر میشه.روز به روز نرخ همه چی بالا میره.ناخواسته بود شیرین ترم هست.

بارالها بچه ام صحیح وسالم بدنیا بیاد😍

من فقط همینو بگم که اگه میخوای برکت از زندگیتون بره،بندازش

اول زندگی ....هیچکس از خانواده فکر نحوستی ت که با سقط بچه وارد زندگی تون میشه.اون وقت یه بچه کوچولو چه ضرری برای اول زندگی آدم داره....؟

2706