2733
2734

مامانم مریضه چندماهی هست که خوب شده ، بابامم خیلی فشار کشیده تو این مدت،، نتونستم بهشون زنگ بزنم. گذاشتم ببینم فردا چه خاکی تو سرم بریزم.. داداش ندارم .. دایی هامم فک نکنم بیان.... مجبورم همون به بابام بگم... ولی تنها نمیشه که بیاد.....

چرا دیگه گفتن پاشو گم شو وسایل و جهیزیهتو ببر صبح میاد طلاقت میده.... مهریه ام نمیخوام... طلاهامم گرفتن.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!
با شوهرم. مامان باباش دعوام شده... تو یه ساختمونیم. منو بیرون کردن .. گفتن تا صبح گم شو برو از اینجا ...

چرای همچین حماقتی کردن

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتیم پایین با مامانش و زنعموش حرف میزدیم مامانش توپید بهمو دعواهای گذشته رو انداخت وسط، منم دلم گر ...

منم چندسال با مادرشوهرم اتاق بقلیشون زندگی میکردم یه سالن کوچیک بود جلوشو یه آشپزخونه و حموم ساختن.مادر شوهرم خیلی قضاوتم کرد دلمو میشکست ولی میومدم اتاقم و فقط گریه میکردم که یه وقت روم توروشون باز نشه و حرمتا شکسته نشه چون فکرمیکردم همسرم نمیتونه بین و منو خانوادش فرق بزاره.الان بعد چندسال که جداشدم ازشون قدرمو دونستن.همیشه دوست دارن ماپیششون باشیم و خیلی دوستم دارن.عزیزم بعضی وقتا باید سکوت کرد دربرابرشون چون حرف زدن باآدمای بی منطق کارو خرابترمیکنه.ولی شماالان سکوت نکن.حقتوبگیر.چطورجرأت کتک زدن شما روداشتن؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

نفسم درنمیاااااااد.... خداااا چرا باهام اینکارو کردی؟؟؟ چرا به این روزم انداختی؟؟؟؟؟

مامانم سکته مغزی کرده بود تازه خوب شده.. شوهرم میگه فردا کاری می‌کنم که دومیم بزنه و تمووووووم.. ببینین چه گوهیه؟؟؟ شکر خدا الان خوب شده مامانم ۶ماه تمام پوشکش مبکردیم الان برگشته بی شرف میگه لیاقتت همون که بری گوه مامانتو بشوری.. درحالیکه الان شکر خدااااا کاملا خوب شده.

2728
مامانم مریضه چندماهی هست که خوب شده ، بابامم خیلی فشار کشیده تو این مدت،، نتونستم بهشون زنگ بزنم. گذ ...

خوب کردی نصف شب گناه دارن فردا درارامش زنگ بزن بگو بیاد دنبالت .توهم کوتا نیا برو پزشک قانونی وشکایت واینا چرا از مهرت بگذری حتااگه ندارن اذیتشون کن طلاهاتم قانونا باید پس بدن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
نفسم درنمیاااااااد.... خداااا چرا باهام اینکارو کردی؟؟؟ چرا به این روزم انداختی؟؟؟؟؟ مامانم سکته مغ ...

خودت رونارحت نکن همچین ادمی ارزش اینونداره خودت رونارحت کنی براش وب پاش بمونی . تمیز کردن مادری که باجون ودل بچه بزرک کرده عار نیست . ولی همسرت ومادرشوهرت باید از خودشون خجالت بکش .

با شوهرم. مامان باباش دعوام شده... تو یه ساختمونیم. منو بیرون کردن .. گفتن تا صبح گم شو برو از اینجا ...

بخدا هرچی ما بگیم چیکار کن چیکار نکن فایده نداره.چون مطمئنم کوتاه میای و برمیگردی ب اون زندگی نفرت انگیز...ولی تنها راه درست شکایت کردن از همشونه اون آشغالای لجن باید تقاص این وحشی بازی هاشونو بدن..تف ب همچین شوهرایی بیاد ک از بس بی عرضه و بی خاصیتن  اجازه میدن هر ناکسی رو زنشون دست بلند کنه..آاااخه ب چ حقی؟!؟!😡😡بی جا میکنن غلط میکنن کتک میزنن..گوه میخورن فوش بدن..اینا کی باشن؟!مگ بی صاحابی؟!؟!؟دیگ این زندگی باید تموم بش حتی اگ بچه داشته باشی..شکایتشون کن پدرهمشونو در بیار اگ تونستی حق حضانتو بگیر اگ نشد ک بهتر از اون جهنمه ک توش زندگی میکردی ..بخدا قسم غیر قابل گذشته..ابدا گذشت نکن

2738
اگه شکایت کنم نمیاد توافقی... پارسال ازش شکایت کردم  اومد تو دادگاه آبرومو برد جوری که من بدهک ...

گور باباش . یعنی چی نمیاد تو برو پزشک قانونی اینامیخوان قانون رو دور بزنن چندماه بگذره اثری از کتک نمونده باشه بدونه شاهد باشی ک بتونن ب نفع خودشون تموم کنن

منم چندسال با مادرشوهرم اتاق بقلیشون زندگی میکردم یه سالن کوچیک بود جلوشو یه آشپزخونه و حموم ساختن.م ...

نمی‌دونم......یه فحش هایی بهم دادن که الان یادم میفته دلم میخواد بمیرم.... خدا لعنتشون کنه، سر دختراشون بیاره..

مامانم مریضه چندماهی هست که خوب شده ، بابامم خیلی فشار کشیده تو این مدت،، نتونستم بهشون زنگ بزنم. گذ ...

عزیزم خداروشکرمامانتون خوب شدن.چقدر پررو که طلاهاتو گرفتن.چرامیخوای از مهریت بگذری؟حقته تا ریال آخرشو بگیر ازشون.ازخداکمک بخواه.هیچ کارخدابیحکمت نیست عزیزم.چرا بعضی پدر شوهرا و مادرشوهرا فکرمیکنند عروس بردشونه و دختراشون شاهزاده؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
نمی‌دونم......یه فحش هایی بهم دادن که الان یادم میفته دلم میخواد بمیرم.... خدا لعنتشون کنه، سر دخترا ...

ببین تو الان باید آروم باشی میدونم نمیشه اما سعی خودتو بکن من تاپیک قبلیاتو خوندم تو شوهرتو دوست داری و طلاق نمیگیری پس آروم باش زیادم گریه نکن ضعیف نباش نزار اشکت عادی بشه براش

کاربری سال ۹۷پاک شده 
منم چندسال با مادرشوهرم اتاق بقلیشون زندگی میکردم یه سالن کوچیک بود جلوشو یه آشپزخونه و حموم ساختن.م ...

خوشبحالت کاش منم یه ذره سیاست شما رو داشتم که زندگیم به اینجا نمیرسید 

2706