2733
2739

عوضی اشغال بی غیرت ببین تو ی وقت ی چیزی نگی بهشون دوراز جونت بالا سرت بیارن چون اینا عوضیا دیوونن فقد تو اولین فرصت ب بابات بگو بیاد برتت همین بعدشم طلاق

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
میری خونه مامانت دیگه امادگی چی؟

جمع کردن اثاث، چهارم کجا ببرم بذارم. ؟ خونه ی مامانم جا نیست... برخلاف نظر همه پارسال برگشتم تو این زندگی نکبتی. الان فک نکنم کسی بیاد کمکم..

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جمع کردن اثاث، چهارم کجا ببرم بذارم. ؟ خونه ی مامانم جا نیست... برخلاف نظر همه پارسال برگشتم تو این ...

آها هرجاشد حالا حیاط مامانت یا برادر وفامیل همسایه ببر بذار ای کاش مهریتم بگیری شده دونه دونه

نفسم درنمیاااااااد.... خداااا چرا باهام اینکارو کردی؟؟؟ چرا به این روزم انداختی؟؟؟؟؟ مامانم سکته مغ ...

برو شکایت کن بگو خودشون از خونه انداختنت بیرون تا قرون اخر مهزیتم بگیز ازش مگه شهر هرته گه خوردن 

2740
مامانم مریضه چندماهی هست که خوب شده ، بابامم خیلی فشار کشیده تو این مدت،، نتونستم بهشون زنگ بزنم. گذ ...

شکایت کن حتما مهریتم بگیر.تا این حرومزاده هاخوش بحالشون بش؟؟؟آبجی مجبوری چاره ای نداری بااید ب پدرت خبر بدی هرچی زود ار بیاد دنبالت اون خونه دیگ جای تو نیست گلم😞

آها هرجاشد حالا حیاط مامانت یا برادر وفامیل همسایه ببر بذار ای کاش مهریتم بگیری شده دونه دونه

نمیده میدونم.... الان التماسش کردم که طلاهامو برگردونه گفت گوه نخور اونا مال تو نیست... باباشم گفت بهش بی عرضه ای اگه بذاری یه گرم طلا از این خونه بره بیرون

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!
الان تو خراب شدشون.. جهاز و وسایلمو دیگه... پارسال یبار همه چیمو جمع کرده بودم برده بودم ولی باز آور ...

برو با خودتم همه رو ببر..دیگ هیچوقت هم بر نگرد.پدرشونم دربیار شکایت کن مهریتم تمام و کمال بگیر

2706