2777
2789
عنوان

راجب تاپیکی که اون اقا شکست عشقی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 84 پست
اصلا اون دختر عاشقش نبوده از اول فقط دوستش بوده دوستش داشته کار خوبی کرده رفته چون این اقا توی ...

11 سال دوستش بوده دوست اجتماعی حتما ! بیایم چون دختره بیخودی طرفداری نکنیم حقو ناحق نگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه اول آشناییمون  قبلا کسی و خواستم نشد یعنی در کل هر روز دعوا تهش جدا شدیم واسه همین میخوا ...

خلاصه شما زیادم فاصله نگیر یهو برعکس جواب میگیری😅

Ça va aller :||||
پس وصلتتون نمیشه عزیزم...تجربه ثابت کرده پدرمادر وقتی مخالف باشن خصوصا پدرمادر پسر...کارتون نمیگیره

مادر اون پدر من مخالفن دوتا عضو اصلی 

مادر اون پدر من مخالفن دوتا عضو اصلی 

دیگه بدتر...خدتم که میدونی..پس خواستگار خوب تو رو نکن...از من به تو نصیحت به این آدم دل نبند...الان متوجه نمی شی چی میگم...وقتی جدایی افتاد بینتون و اومد گفت مادرم هیچ جو ره راضی نیست اونوقت میفهمی چی گفتم.

۲۰ ولی نیت ازدواج ندارم الان نهایت دیگه۲۵ ولی دوست ندارم عمرم به پای دوستی بزارم که تهش هیچی نیست

دوستی طولانی تهش پوچه  و شکست عشقی همین الان تمومش کن ن خودتو میخره کن ن پسر مردمو خخخ

من خواهرم همین کار با یه پسر کرد البته که من نمیخوام بگم خواهرم شخصیت منفی داره ولی حرفش همین بود که ...

خواهرت عاقله 

کارش درست بوده

عشق ۱۷ سالگی خیلی خامه

چرا آدم به خاطر عشقی که اینقدر خام هست همه آینده ش رو تباه کنه؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من خواهرم همین کار با یه پسر کرد البته که من نمیخوام بگم خواهرم شخصیت منفی داره ولی حرفش همین بود که ...

😔نمیدونم کار کی درسته 

داداش بنده هم بعد۶سال رفت خواستگاری دختر گفت نه تهش با رفیق داداشم تو دبیرستان میشناختش ازدواج کرد حالا ک داش من عکسا اینستا شو چک میکنه پیام فرستاد ک دختره نابود شده و پیر با اینکه ۶.۷ماه ازدواج کرده اسکرین شاتشو کاش میشد بفرستم هنوز دلش براش میسوزه

آقا هستم🕵️‍♂️
دیگه بدتر...خدتم که میدونی..پس خواستگار خوب تو رو نکن...از من به تو نصیحت به این آدم دل نبند...الان ...

مادرش گفته من ول کنه ..اونم گفته به خودم مربوطه این قضیه داد دعوا راه ننداخته اصلا فقط همین ی کلمه حرفو زده ...

۲۰ ولی نیت ازدواج ندارم الان نهایت دیگه۲۵ ولی دوست ندارم عمرم به پای دوستی بزارم که تهش هیچی نیست

همسنیم...من تجربشو دارم پسره خیلی دوسم داشت اما پدر مادرش مخالف بودن الان هفت ماهه که نه تنها جدا شدیم بلکه بریده شدیم از هم...اما من عاقل بودم دل نبستم الانم اصلا ناراحت نیستم.

خواهرت عاقله  کارش درست بوده عشق ۱۷ سالگی خیلی خامه چرا آدم به خاطر عشقی که اینقدر خام هست ه ...

یه جورایی منطقی حرف زدن ولی خب این منطقشون دل یه پسرو شکونده نمیشه گفت مقصرن

خلاصه شما زیادم فاصله نگیر یهو برعکس جواب میگیری😅

اره خودمم میترسم از دستش بدم هم دختر قشنگیه هم این که اخلاقش نرم مودب 

مثل بعضی دخترا نیست که تو پیاما می نویسن (باو چطوری)

آقا هستم🕵️‍♂️
😔نمیدونم کار کی درسته  داداش بنده هم بعد۶سال رفت خواستگاری دختر گفت نه تهش با رفیق داداشم تو ...

نمیدونم چرا این ادما به پست ادمایه ساده دل میخورن 

همیشه باید یکی خاکستری و یکی سفید باشه 

2801