2733
2734

من داستانو خوندم ...واقعا چرا دختره رفت 

من خودمم یه دخترم تهش که اون اقا پسر رفته دنبالش گفته میاد خواستگاری اگه میخواسته بترسونش دیگه بس بود دیگه باید برمیگشت پیشش 

الان خوندم خودمم برای رابطم ترسیدم😭ما فقط دو ساله با همیم 

Ça va aller :||||

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم ی طرفه نمیسه قضاوت کرد همیشه همه همهچیو ب نفع خودش تموم میکنه ما ک اصل ماجرا رو نمیدونیم

حاا اگه استارتر یه زن بود همه حقو میدادن بهش دیگه بدبخت چی کار میکرد دختره اگه نیت ترسوندم داشت دیگ وقتی دید پسره گفت میام بببخشید باید برمیگشت

حالا چطوری بفهمم طرف مقابلمون همچین ادمی هست بعد یازده ساللللل نتونست بفهمه ادم دیگه میترسه

شما همینو بگو 

خیلی سخته اگه واقعی ام نبود اما واقعیت هاش هستن 

من که خودم شک دارم کسی که دارم باهاش آشنا میشم و دوس دارم یا نه

دیگه مغزم به جایی کشیده که گفتم یه مدت فاصله بگیرم ببینم واقعا طرف و میخوام یا نه از یه ور میترسم تو درساش مشکل پیش بیاد و یا تو تغذیه اش چون ناراحت ک بشه دیگه هیچ نمیخوره 

آدم میمونه رفیقام میگن جنگ اول به از دعوای آخر گفتم از الان تا هیچ رابطه صمیمی نیست و در حد ۳.۴جلسه بوده یکم بکشم کنار

آقا هستم🕵️‍♂️
حاا اگه استارتر یه زن بود همه حقو میدادن بهش دیگه بدبخت چی کار میکرد دختره اگه نیت ترسوندم داشت دیگ ...

دلزده شده...ادما وقتی زیاد دنبال یه نفر یا یه چیز باشن بعد از گذشت سالها دیگه دلسرد میشن.

حاا اگه استارتر یه زن بود همه حقو میدادن بهش دیگه بدبخت چی کار میکرد دختره اگه نیت ترسوندم داشت دیگ ...

ن اصلا من فقط میگم ادم یهو 11 سال عمرشو با کسی یهو نمیذاره بره حتما ی چیزی پیش اومده دیگه من فقط میگم قضاوت نکنیم چون باید حرفای اون خانوم هم بشنویم بعد نظر بدیم

قضاوت نکنین...این دختر 11سال عمرشو گذاشته 11سال با زبون یازده ساله...درواقعیت خیلییییبه...حق داره خس ...

من خودم دخترم نمیتونم درکش کنم چون همجنسمه نمیتونم صرفا به این دلیل طرفداری کنم 

2706