2737
2734
عنوان

راجب تاپیکی که اون اقا شکست عشقی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 84 پست
دلزده شده...ادما وقتی زیاد دنبال یه نفر یا یه چیز باشن بعد از گذشت سالها دیگه دلسرد میشن.

خب فقط اون خانوم نبوده اون پسر هم بوده میتونست اون اقا هم دلزده بشه ولی نشده حتما یک فرقی بینشون بوده ولی من الان بیشتر برای رابطه خودم ترسیدم که همین بلا سرم بیاد

Ça va aller :||||
من خودم دخترم نمیتونم درکش کنم چون همجنسمه نمیتونم صرفا به این دلیل طرفداری کنم 

من نمیگم چون دختره حق داره...میگم اگه دلزده شده حق داره...اگه خسته شده بعد از یازده سال حق داره...اینجور رابطه ها سه ماهشم عذابه 11سال که جای خود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما همینو بگو  خیلی سخته اگه واقعی ام نبود اما واقعیت هاش هستن  من که خودم شک دارم کسی ک ...

خب ینی شما الان نمیدونی که اون دختر رو میخوای یا نه؟

خب فقط اون خانوم نبوده اون پسر هم بوده میتونست اون اقا هم دلزده بشه ولی نشده حتما یک فرقی بینشون بود ...

شما دلنبند...دلیلی نداره به ادمیکه هیچگونه تعهدی بهت نداره دل ببندی...دل نبند بهش همه ی پلای پشت سرتو خراب نکن اگه اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد..بتونی خودتو جمع و جور کنی

2728
من نمیگم چون دختره حق داره...میگم اگه دلزده شده حق داره...اگه خسته شده بعد از یازده سال حق داره...ای ...

ولی من حق نمیدم چون خواهر خودم همین مدلی بود سنش که بالا رفت دیدگاهش عوض شد با پسری  دوست بود بعدش یهو عوض شد برای همین من نمیتونم حق بدم 

چجورن؟🤔

بعد یه مدت سرد میشن

البته به نظر من دختر کم صبررنکرد اخه ۱۱سال 

فک میکنه دیگه از چشمش افتاد

درضمن چشمش چیزای بهتر و دید میگه چیزی کم نداره بهتر زندگی کنه باهاش بوده خب مطمئنا پسره اخلاقای بد هم داشته

خیلی دوس داشتم از زبون خود دختره داستان و بشنوم 

حیف  

آقا هستم🕵️‍♂️
شما دلنبند...دلیلی نداره به ادمیکه هیچگونه تعهدی بهت نداره دل ببندی...دل نبند بهش همه ی پلای پشت سرت ...

اخه چطوری وقتی من باهاش باشم ناخوداگاه هرچی موقعیت دیگه ای که دارم از بین میره اگه اقایی پیش قدم بشه خب من دست رد میزنم چون با کسیم

اصلا اون دختر عاشقش نبوده

از اول

فقط دوستش بوده

دوستش داشته

کار خوبی کرده رفته

چون این اقا توی توهم عشقی خودش بوده، و اون دختر  رو درست نمی دیده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
بعد یه مدت سرد میشن البته به نظر من دختر کم صبررنکرد اخه ۱۱سال  فک میکنه دیگه از چشمش افتاد ...

من خواهرم همین کار با یه پسر کرد البته که من نمیخوام بگم خواهرم شخصیت منفی داره ولی حرفش همین بود که من خیلی بهترارو دیدم میتونم بهترینارو داشته باشم نمیخوام خودم محدود به یک نفر کنم 

اخه چطوری وقتی من باهاش باشم ناخوداگاه هرچی موقعیت دیگه ای که دارم از بین میره اگه اقایی پیش قدم بشه ...

نکن اینکارو عقلانی بهت میگم...خانواده هاتون خبر دارن؟اگه آره...مخالف نیستن؟

اصلا اون دختر عاشقش نبوده از اول فقط دوستش بوده دوستش داشته کار خوبی کرده رفته چون این اقا توی ...

خیلی ناراحت شدم خدایی خوندم گریم گرفت😑 

خدا کنه سر خودم نیاد هیچ وقت

خب ینی شما الان نمیدونی که اون دختر رو میخوای یا نه؟

تازه اول آشناییمون 

قبلا کسی و خواستم نشد یعنی در کل هر روز دعوا تهش جدا شدیم

واسه همین میخوام یکی و واقعی واقعی از ته دل خوشم بیاد 

البته خیلی خوب هستن ایشون 

خیلی حساس اگه هم نشد نمیخوام بهش آسیبی برسه از لحاظ روحی واسه همین اول کار میخوام یه مقدار فاصله بگیرم تا رابطمان رسمی نشده فعلا دوبار دعوتش کردم بیرون ۲بار هم تو محوطه ی دانشگاه صحبت کردیم و یکبار جشن یکی از اساتید بود اونجا باهم رفتیم اما به صورت همکلاسی فعلا 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706