2737
2734
عنوان

عروسمون اومد خونمون کار بدی کردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 7541 بازدید | 317 پست
چرا تنها نرفتی که خواهرت بمونه پیش عروستون احترام عروستونم حفظ بشه فک کن این کار رو اون با شما میک ...

خریدا زیاد بودن تازه بازم وقت نکردیم همشو بخریم فردا هم باید بخرم البته اگه وقتم ازاد بود 

اسی شما متاهل بشی اونوقت درک میکنی الان مجردی حسش نمیکنی...من جات بودم‌یا خودم‌یا خواهرم‌میرفتم‌خرید.یا دوساعت دیرتر میرفتم .بهتر از دلخوری بوده .ضمنا زنداداشته غریبه نیس که باز نخوای ببینیش.خدایی خیلی دنبال حاشیه ای مثل تایپک‌مادر عروسمون!!!!اصلا چیز بدی نگفته بود شما یه دختر مجرد اینهمه دنبال حاشیه ای وااااای به روزی که متاهل بشی وخواهرشوهرت تابلو بیرونت کنه!!!آتیش میزنی خونشون با این درجه از حساسیتی که داری و بخاطر دوتا حرف زنداییت که گفته تند رانندگی نکن اینقدر بهت برخورده چطور نباید به زنداداشت بر بخوره ؟چطور خودت رو محق میدونی!!!!عجبا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونست بیاد چون ی مشکلی داشت نمیتونم اینجا بگم 

عیب نداشت اینجوری میفهمید که دارید بلند میشید و یه جورایی به ظاهر انگار بهش حق انتخاب دادید

واسه این میگم اگر تعارف میکردید بیاد دیگه از رفتنتون ناراحت نمیشد

در هر حال به نظرم بی ملاحظه بوده که نمیرفته ولی میشد هم جوری رفتار کرد که خیلی هم ناراحت نشه

2731
باشه گلم 

مامان خونه نبودن؟ 

واینکه مگه واسه مسافرت میرن خرید؟ اونم این همه  

واینکه زیاد بودن خریدا چه ربطی داشت به اینکه دوتایی با خواهرت برین؟  

حالام گذشته...

خخخخ

عروستون به جاش حالتو میگیره  

فقط دعا کن جلو شوهرت از خونه نندازت بیرون  

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2740
مامان خونه نبودن؟  واینکه مگه واسه مسافرت میرن خرید؟ اونم این همه     واینکه زیاد ب ...

ن عزیزم خونه نبودن مجبورم بخرم خرید زیاد چون لازمه خاهرم باشه خریدارو بگیریم باهم دست تنها چنتا خرید میتونم بردارم 

ن عزیزم خونه نبودن مجبورم بخرم خرید زیاد چون لازمه خاهرم باشه خریدارو بگیریم باهم دست تنها چنتا خرید ...

اقا لازم شد بپرسم

کجا مگه میخوایین برین!!!

خرید واجبه ...اونم زیادش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

اینقدر میدونم زمین‌گرده حسابی .منم‌مجرد بودم‌یکی دوبار رفتار زشتیییی کردم با زنداداشم‌که فکر میکردم‌اصلا بد نیست واین حق منههه.به خدا ولی یه بار ازش عذرخواهی کردم وبهش گفتم‌به خدا نخواستم عمدا ناراحتت کنم‌واونم‌بخشید منو.حالا که شوهر دارم و میگم‌چه احمقیییی بودم‌من چه خنگ‌بودم .نهایتا دوسه بار شددد تازه این زنداداشم‌دهن‌منو صاف کرد مثلا دوستی با شوهرمو تااا فهمید سرررریع به داداشم لو داد داداشم وحشتنااااک غیرتیه خدا میدونه خوبه منو نکشت‌ .

باز ی معذرت خواهی از دلش دربیار گناه داره

اره اسی بهش پیام‌بده ازت کم‌نمیشه جای دوری نمیره آرامش اون آرامش برادرته.اگر اون واکنش نشون‌داد جواب نده .عذرخواهی هییییییچ آدمی  رو بیشخصیت نمیکنه بلکه نشون دهنده طبع بلند شماس

دلیلی بر عذرخاهی نیس لازم نمیبینم عذر خاهی کنم 

عوووووووق حالم بهم خورد از غرور داغونت .جمع کن بابا دختره روانی پر حاشیه به مادرزن داداشتم‌گیر میدی اون که زنداداشه بدبخته.ببین تو دلم  همه مدل فحشی بهت دادم .چیز به درد نخوری هستی معلومه مواظب باش دراینده مجبورت نکنن شورت خواهرشوهرت بشوری!!!!بشینو ببین‌فقطططط.باشه تو خوبی ناااااز بشی تو بشین‌جلوووو