2737
2734
عنوان

عروسمون اومد خونمون کار بدی کردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 7544 بازدید | 317 پست
اره از کامنتات معلومه ☺☺☺😄😄یه بارم نگفتی زن داداش یا برادرزادم 😊😊اگه مشکلی داشتی یه روانپزشک مرا ...

من بچه داداشامو خیلی مواقع نگه میدارم چقد زشته توهین کردن  و قضاوت  کرون ولی من اهل دعوا توهین نیستم شما راحت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باشه عزیزم اهل دعوا یاتوهین کردن نیستم شما ادامه بده بببینم تا چ مرحله پیش میری خخخ

حسود نباش

بی تربیت مباش

حرمت بزرگترتو نگهدار

هروقتم صابخونه شدی در حق مهمونت جسارت کن نه جایی که بهت مربوط نیست و حتی خونه ی خودت نیست

ازدواج خوبی داشته باشی!!!! شب خوش 

حسود نباش بی تربیت مباش حرمت بزرگترتو نگهدار هروقتم صابخونه شدی در حق مهمونت جسارت کن نه جایی که ...

اینارو ب خودتم گوشزد کن اون خونه خونه منه ویاد بگیر   وقتی نظرت مخالفه نظر کسی هست شروع نکنی فحاشی من اهل توهینو دعوا نیستم ولی قطعا کاربر دیگه ای بود سکوت نمیکرد شبخوش

2740
اگه جاتون برعکس میشد خودت اینجا تاپیک ابغوره گیری راه مینداختی ۴ نفرم مث من میومدن فحاشی🤣🤣🤣🤣🤣

من یدفعه رفتم خونش رفت خابید تو اتاق و دیگه هم بیرون نیمد  من کارم ضروری بود ن از عمد اینکارو کردم و ن از روی کینه چون ادم کینه ای نیستم 

من یدفعه رفتم خونش رفت خابید تو اتاق و دیگه هم بیرون نیمد  من کارم ضروری بود ن از عمد اینکارو ک ...

خخخخ پس خوب کردی😁😁😁اصنم عذاب وجدان نداشته باش بهشم پیام بده عروس گلمون چطوره 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
نمیدونم  میدونستتم میخایم بریم ولی نمیرفت اگه نیاز نبود نمیرفتیم

چرا تنها نرفتی که خواهرت بمونه پیش عروستون

احترام عروستونم حفظ بشه

فک کن این کار رو اون با شما میکرد ؟؟؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706