2733
2734
عنوان

عروسمون اومد خونمون کار بدی کردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 7544 بازدید | 317 پست
😊😊😊😊بیکار در خوابگاه در ضمن تجربه ی خوبی بود  آقایون دیگه به هیچ عنوان راهکار نمیدن فک میک ...

دستت دردنکنه برادر😂😂ولی انقدر درگیر و نگران بعضی تاپیکا نشو نصفش دروغه 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
🍉🍉🍉

خب خوش شانسی دیگه خوشحال باش هندونه خوشرنگو خوشمزه گیرت اومد

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه کلاس بذارین پیش شما بیام یاد بگیرم خخ

داشتن ذات درست و خوب با کلاس بدست نمیاد

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
فش بدیم خاهرشوهریم محترمانه تشکر کنیم خاهر شوهریم و  ادم بده خب چند چندین باخودتون  لعنتیا ...

خخخ نه عزیزم توی عنوان تاپیکت به اشتباه خودت اعتراف کردی همینشم کافیه فعلا راضی هستیم از دل اون بدبخت دربیار😂

من عاشق داداشمم و هم برای خودش و هم خانومش احترام میذارم و خداروشکر بین خوهر برادرام کوچکترین مشکلی ...

اره از کامنتات معلومه ☺☺☺😄😄یه بارم نگفتی زن داداش یا برادرزادم 😊😊اگه مشکلی داشتی یه روانپزشک مراجعه کن😆😆😆😆نمی خواد منو خبر کنی🙌🙌🙌 بای اسی جون

بیخیال بچه ها

باهم دوست باشین😂😂😂

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
خخخ نه عزیزم توی عنوان تاپیکت به اشتباه خودت اعتراف کردی همینشم کافیه فعلا راضی هستیم از دل اون بدبخ ...

ن من اشتباهی نکردم از بیکاری تاپیک زدم نظر بقیه رو بخونم 

احسنت گلم 20 امتیاز گرفتی رفتی برا مرحله بعد خخخ

وای خدا خیرت بده نگران بودم قبول نشم😑

2706