2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره از من که کلکسیون مریضیم بپرس مخصوصا صبح چیزی بخورم یه دفعه ترش میکنم معده ام درد میگیره بعدش تپش قلب بعدش دهنم به شدت بدمزه میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اصلا مشکل معده بدترین چیزه.. من که بدنمم باهاش ضعف میرفت یهو

پاهاتم ضعف میره؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
پاهاتم ضعف میره؟

دقیقا پاها و دستام... البته الان خدا رو شکر بهترم.. اما گاهی این طور میشم فوری می فهمم از معدمه

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
دقیقا پاها و دستام... البته الان خدا رو شکر بهترم.. اما گاهی این طور میشم فوری می فهمم از معدمه

منم اینطورم میکروب نعده داری چی میخوری براش؟

منم اینطورم میکروب نعده داری چی میخوری براش؟

نه عزیزم معدم گاهی حساس میشه.. دکتر گفته معده دردم استرسیه و عصبیه چون تو اون مواقع غذا هم نمی تونم اصلا بخورم..

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2706