2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معده ب هیچ عنوان ب قلب نمیزنه خیالتون راحت

تو همین سایت الان یه سرچ کردم خیلیا گفته بودن که تجربشو دارن

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2731
اسید روده و معده یکیه رودس ک اسیدو از انتهای معده میده ب سمت بالا

خلاصه معده و رودم قاطی میشه گاهی وقتا😉😂

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2738
باور کن ۱۰ تا دکتر بیشتر رفتم گفتن امکان نداره

ینی شماهم مشکل معده و تپش داشتین؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
اوف تا دلت بخواد ریفلاکس شدید قلبمم میزد جوری ک مث گنجشک حس میکردم الانم ک حاملم دو برار مشکل معده و ...

خب چیکارش کردی؟موندم پس چرا اوناییکه رفلاکس دارن تپش هم میگیرن

الان مشکلت قلبه میترسی؟

من قرص آهن خوردم تپشم بدتر شد حسابی دستپاچه شده بدم.یه پرانول و یه پنتوپرازول خوردم آروم شدم.احتمال دادم آهن حال معدمو بد کرد که اونطور شدم

خب چیکارش کردی؟موندم پس چرا اوناییکه رفلاکس دارن تپش هم میگیرن

الان خیلیا دارن هیچ کار الان حتی تو بچه های کوچیکم شایع شده باید باهاش کنار بیای خطرناک نیس باید رعایت کنی تو خوردو خوراکت ۲ساعت قبل خواب معدت خالی باشه راحت بخوابی چیزایی ک باعث گازو نفخنو کمتر بخوری و ناپرهیزی نکنی

نفسم هایلین💜
2706