2737
2734
عنوان

یبار بی بی زدم منفی بود

66 بازدید | 12 پست

یه هفته از موعدم گذشته بود بی بی زدم منفی بود

الان فردا میشه دو هفته و دوبارع میخام بزنم

اگه منفی شد دیگه نیازی به آزمایش نیس؟

یا آرمایشم بدم دوباره

💙کنکوری1400✌🤓

ازمایش دقیقتره 

اول برو از بده اگه منفی بود باید دارو مصرف کنی پ بشی ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

سابقه تاخیر داشتی؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازمایش دقیقتره  اول برو از بده اگه منفی بود باید دارو مصرف کنی پ بشی ...

امضاتو خوندم ان شاالله طعم شیرین مادر شدن رو بچشی عزیزم

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
دکتر برام آمپول پروژسترون نوشته ولی خیلی عوارض داره راستش ترسیدم بزنم

نه بابا چه عوارضی

دکتر برام آمپول پروژسترون نوشته ولی خیلی عوارض داره راستش ترسیدم بزنم

الان که پریود نشی برات خیلی بدتره ...

سیستم بدنت بهم میریزه

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
امضاتو خوندم ان شاالله طعم شیرین مادر شدن رو بچشی عزیزم

ممنونم ...عزیزم 🌹

امبولی و سکته و 😓

وای ولم کن

من تا امپول نمیزدم پریود نمیشدم

نه آمبولی کردم نه سکته😁

😂خداروشکر سالمی اما من واقعا میترسم

نه نترس از پریود نشدنت باید بترسی