2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واااای من عاشق اینم زل بزنم به شکم یه باردار به نظرم خیلی بامزه ان😍❤ هر وقتم میبینم با ذوق نگاهشون ...

همین شماهایین باعث میشین استارتر و شوهرش زود بیان خونه🙂

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2728

خدا بچتو ببخشه بهت دسته راستت سره من حامله بشم 😔

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

اشکالی نداره ک عزیزم من مادرم بارداره ولی بازم ک میرم بیرون وقتی میبینم خانومی بارداره شکمشو ک میبینم کلا ذوق میکنم 😄 ولی یعنی اینجور ک میگید شاید اون بنده خدا دوس نداشته باشه ☹🙁

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2738

اصلا زن حامله خیلی کم شده دیگه تو خیابون و بیرون نمی‌بینیم😔

مثل دیدن ماشین عروس 

خدا سلامتی بده به شما و فرزندتون

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ی سریا ک مث من ذوق میکنن از قیافشون معلومه 

ی سری دیگم ک نگاه میکنن ینی نگا زنه خجالتم نمیکشه با اون شیکمش(این دسته فک میکنن یارو خبط کرده باردار شده و الان همه مردا ببیننش با تعجب نگاش میکنن چون اولین باره ک همچین چیزی میبینن) ک خب این دسته ام باز از قیافشون معلومه چرا نگا میکنن

اول اینکه ذوق میکنن. دوم بارداری ها کم شده یکی رو توی خیابونم میبینی دوست داری بهش تبریک بگی و بگی ادرس خونت رو بده زایمان کردی من بیام نی نی رو ببینم😍😍😍

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2706