2752
2734
2731

کلا از ۶ ماهگی دیگه شب واسه شیر بیدار نشد

الانم معمولا ۱۱ میخوابه تا ۹ صبح گاهی کمیبیشتر یا کمتر

۱سال و ۴ماهشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
یکی دوبار بیدار میشه اب میخوره،،یا نق میزنه دوباره میخابه 

مامان امیرعلی بالاخره خواب دخترمو تنظیم کردم 😍

فقط نمیدونم قبل از خواب نیاز ب چندپیمانه شیر داره ک خوب بخوابه ؟ من ۵ پیمانه میدم ،بنظرت کافیه؟

یکساله نباید بیدار شه دیگه، باید عادتش میدادی، الانم دیر نشده، شیرخشک اگه میدی شیرشو رقیق کن معدش عا ...

چجودی عادتش بدم 

بیدار بشه هم شیر نمیخوره نق میزنه و بازی میکنه و بعد از یکساعت اشتهاش واسه شیرخوردن بازمیشه و بعد از شیر میخوابه 

قبل از خواب چند پیمانه شیر میدی بهش

۵ یا ۶

بستگی به میزان شامی که خورده داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مامان امیرعلی بالاخره خواب دخترمو تنظیم کردم 😍 فقط نمیدونم قبل از خواب نیاز ب چندپیمانه شیر داره ک ...

فداتشم گلم😍

چقدر خوشحال شدم

ببین اگر شش تا بدی ميخوره

اگر نخورد ‌و مقاومت کرد همون پنج بده

باهاش کنار بیا گلم کم کم همین یکی دوبارم بیدار نمیشه و راحت میخابه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....