2737
2739
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

1360 بازدید | 116 پست

الهی سر هیچکس نیاد این مشکلات اما من موندم وقتی زندگی براتون عذابه. وقتی دارید زجر میکشید . وقتی هنوز سنی ندارید و میتونید کار کنید و روی پای خودتون وایسید چرا جدا نمیشید؟؟؟

یه سریا به خاطر بچه موندن . یه سریام میگن کسی پشتمون نیس. ولی به نظر من جدایی برای بچه از دیدن اینجور وحشی بازیا خیلی بهتره. به نظرتون اون بچه اونجا درست تربیت میشه؟؟؟ روح و روانش ارامش داره؟ به نطر منکه اگه با پدر یا مادرش زندگی کنه و ارامش داشته باشه بیشتر ارزش داره. 

خیلی ناراحت میشم وقتی میبینم اینهمهههه زن هستن ک خورد میشن و تحقیر میشن اما صداشونو نمیتونن به جایی برسونن. 

برعکس یه سریا واسه مسائل جزعی و مسخره کارشون به دادگاه میکشه

واقعا موووندم

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خوشحالم که پدرومادرم جداشدن وهرروز شاهد جنگ ودعوا نیستم 

اینطوری ارامشمون بیشتره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
منم همیشه برام سواله 

من الان عقدم نمیدونم بعد ها چی سرم بیاد. اما الان ک فکر میکنم با خودم اگه به تنگنا برسم جدا میشم. نمیدونم شاید نظر منم عوض شه 

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2738

من بیشتر ب این فکر میکنم که چرا زود ازدواج میکنن وقتی نه تخصصی دارن نه سواد زیادی که بتونن ب اندازه شکم خودشون یه نونی درآرن

تا ابد چشمشون به دست شوهره

مشکلی هم پیش بیاد میگن پشتوانه ای نداریم که جدا شیم

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بابا بعضی مردا روانین اصن طلاق نمیدن

دادگاهی طرف یهو ۴ سال میکشه زنه اسیر با بچه چه بی بچه همش تو استرس و‌نگرانی عمرش میره آخر با هزارتا شر و دعوا و‌وکیل طلاق میده یا انقد دق میده زنه رو به گه خوردن میندازه که زنه برگرده دست از پا درازتر تو خونه اش

ببين دختر خاله بابام يه زن ٣٠ سالهههه زيبا در حد انجلينا جولي ليسانسه ورزشكار هزارتا حرفه بلد بود با يه دختر ٦ ساله چون شوهرش خانوم باز بود خودكشي كرد خوب لعنتي جدا شو هزار تا بهترش ميان التماست و ميكننن چرا خودكشي 

البته فوت كرد بيچاره خدا رحمتش كنه هركي خوند كه صلوات بفرسته براش

طلاق گرفتن آسون نیست و تبعات خودشم داره. 

یجور میگین انگار مثل ٱب خوردنه. 

برین یه سر به بچه های طلاق بزنید.رفتارشونو تو کلاس درس و جامعه و.. ببینید. اکثرا زود رنج و عصبی و بدون تمرکز و اعتماد به نفس ان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من خوشحالم که پدرومادرم جداشدن وهرروز شاهد جنگ ودعوا نیستم  اینطوری ارامشمون بیشتره

دقیقا این برای بچه خیلی بهتره. زنه میگه شوهرم منو به صلابه میکشه اما به خاطر دخترم موندم. اخه اون دختر بعد ها میتونه وارد جامعه بشه بگه این بابامه؟؟ یا این مامانمه؟؟ کلا میشه یه ادم مریض ک میاد وارد جامعه میشه

2706