2737
2739
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست
3سال عقد بودیم، 6ماه عروسی

توی عقد دست به زن داشت ؟ یا تازگیا از وقتی عروس شدی

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
منم همین مشکلو دارم. با کلی دعوا و فحش و کتک ازش بدم نمیاد..... چیکار کردی تو؟؟

خانوادم میگن طلسمت کردن واقعا هم راسته.... اما خب من ازدواج کاملا کاملا کاملا سنتی بودم اولین و آخرین پسری که باهاش صحبت کردم.. ... وابستگی ندارم اما دلبستگی زیاااد... الان چندباره مهرو اجرا گذاشتم و دادگاه و درخواست طلاق و وکیل... ولی ی اخلاق عجیبش اینکه خوبیاش خیلییییی خوبه بدیاش افتضاحه... هیچوقتم تو قهرا دنبالم نیومده 🤕نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم این وسط 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون موقع داشت

خدا کنه هیچوقت از کاری ک کردی پشیمون نشی و جواب صبوریتو ببینی. 

اگه امکانشو داری با مشاور در مورد مشکل همسرت صحبت کن. حتما راه حل هایی بهت میده ک با انجامش زندگیت رو به رشد بره

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2728
خدا کنه هیچوقت از کاری ک کردی پشیمون نشی و جواب صبوریتو ببینی.  اگه امکانشو داری با مشاور در م ...

آره خودم تو فکرشم، حتما تو این روزا میرم

همه راه هارو برم حداقل از خودم راضی باشم

بازایستید و بدانید ک من "خدا" هستم....
اره واقعا تغییر دادن ادما تقریبا غیر ممکنه. تا طرف خودش نخاد نمیشه گلم عاشقی همینجوریه ک شما هستی. ...

اون به حرف خانوادش به من تهمت زد منو کتک زد جشن واسم نگرفت به همه خانوادم توهین کرد من همش سکووووت همش صلح و آرامش برقرار میکردم... فکر کن تو صحبتش منو مثل ی کالا ی خونه ی زمین فرض می‌کرد میگفت کور و کر و لال اگر میشه بمن منفعت برسون اگر نه بمیر 😢

اون به حرف خانوادش به من تهمت زد منو کتک زد جشن واسم نگرفت به همه خانوادم توهین کرد من همش سکووووت ه ...

قربونت برم من نتونستم تمام پستای این تاپیکو بخونم. شما جدا شدی یا داری جدا میشی یا هیچکدوم؟

آره خودم تو فکرشم، حتما تو این روزا میرم همه راه هارو برم حداقل از خودم راضی باشم

منم همه راهارو رفتم هنوزم راضی نشدم.... بااینکه کلا منو نابود کرد و هیچ راه برگشتی نزاشته هیچ پلی نزاشته فقط دنبال انتقامه.... الانم فقط میخاد منو بکشه اونم نه یبار... 

2738
قربونت برم من نتونستم تمام پستای این تاپیکو بخونم. شما جدا شدی یا داری جدا میشی یا هیچکدوم؟

خدانکنه... عزیز دلم من 5 ساله ازدواج کردم 4 ساله دارم جدا میشم یکی دوبارم برگشتم اما بدتر شد و بهتر نشد... طلاق نمیده.... معتاده همیشه هم مسته همیشه هم گل کشیده وابستگی شدیییییید به خانوادش مریضه زندان رفته فراریم هست فحاشه تهمت زنه توهمیه... فکر کن قاضی دادگاه ازش می‌ترسه... الانم دنبال منه که ببره شکنجه بده زجرکشم کنه آخرم بمیرم و بقول خودش خانوادم بیان بالاسرم.... مثلا تو اون حالت اعضای بدن میبره اینقدر جنون داره... ترسوعه اما وقتی نعشه و مسته یا خماره دیگه هرکاری میکنه همشم تو همین حالتا... چرا دروغ قبلا خیلی خوب بود تا اینکه پدرش معتادش کرد و گفت زنتو بزن و فحش بده تا ازت حساب ببره... فکر کن دوست پا منقلت بابات باشه اونم ی بابای کثیف😭😭😭😭😭😭😭

مگ نگفتی الان خوبه؟ داره جبران میکنه؟

ن اشتباه متوجه شدین احتمالا... اون وقتی خوبه که پدر و مادرش بمیرن الان گوش بحرف اوناس مامانش مشروب میریزه اینقدر میده میخوره که روانی میشه باباشم مواد میده بهش... بندشونه