2733
2739
عنوان

باردارا بياين لطفا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 156 پست
بله تقریبا همینطوره منم پوستم نازکه سر پسر اولم خیلی اذیت شدم فقط چرب میکردم که نسوزه پوستم.

اره بديش همينه پوست لعنتي منم خيلي نازكه دارم ميميرم

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره بديش همينه پوست لعنتي منم خيلي نازكه دارم ميميرم

مدام چربش کن و سعی کن زیاد وزن اضافه نکنی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740

شما درد لگن و کشاله ران ندارید؟من خییلی اذیت میشم مخصوصا شبا اصلا نمیتونم جابجا بشم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
٦ كيلواضافه شدم تا الان

آفرین خوبه کم اضافه کردی من تا آخر بارداریم ۱۸ کیلو اضافه کردم. البته استراحت مطلق بودم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
شما درد لگن و کشاله ران ندارید؟من خییلی اذیت میشم مخصوصا شبا اصلا نمیتونم جابجا بشم

نه خداروشكر ، وزنت نرمال رفته بالا؟

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️