2733
2734
عنوان

باردارا بياين لطفا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 156 پست
آفرین خوبه کم اضافه کردی من تا آخر بارداریم ۱۸ کیلو اضافه کردم. البته استراحت مطلق بودم.

من دارم ميميرم حس ميكنم توانشو ندارم ديگه

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
نه خداروشكر ، وزنت نرمال رفته بالا؟

پس چرا من این درد هارو دارم اصلا نمیتونم بشینم و بلند شم به واژنم خیییلی فشار میاد حتی عطسه میکنم درد دارم.62بودم شدم 70

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه من ۷ ماهمه شکمم بزرگ نشده چرا انگار غذا زیاد خوردم در اون حده بزرگیش منم معده درد و کشش و دارم و اینکه نافمم بیرون نزده صاف شده فقط

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
خيلي بده من تازه الان شروع شده😖😖

من فعلا پنج کیلو اضافه کردم ولی واقعا سنگینم شکمم بدجور سنگینی میکنه فکر کنم تا ماه اخر خیلی اضاف کنم‌.... تازه از بس چپ راست خوابیدم کشاله هام داغون شدن 

پس چرا من این درد هارو دارم اصلا نمیتونم بشینم و بلند شم به واژنم خیییلی فشار میاد حتی عطسه میکنم در ...

نگران نباش عزيزم هر كسي تو بارداري با يه نوع دردي سرو كله ميزنه و بارز تره... من شنيدم وقتي لگن درد بگيره مال زياد نشستنه

2740
نی نیت دختر

نه پسره نی نی بعد اینکه تکوناش فقط زیر نافمه و تو پهلوهامه بالای نافم بزرگ نشده اونقد طبیعیه😥؟

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
من فعلا پنج کیلو اضافه کردم ولی واقعا سنگینم شکمم بدجور سنگینی میکنه فکر کنم تا ماه اخر خیلی اضاف کن ...

واقعا ميتونيم تا ماه اخر حملشون كنيم؟؟ من  فك ميكنم ميميرم 

واقعا ميتونيم تا ماه اخر حملشون كنيم؟؟ من  فك ميكنم ميميرم

منم همین اللن یه خیابون بزور میرم باور میکنی! اشلا پیاده دیگه نمیتونم زیاد راه برم بنظرم وزن بچه ما سنگینه برا همین اینجوریم

نگران نباش عزيزم هر كسي تو بارداري با يه نوع دردي سرو كله ميزنه و بارز تره... من شنيدم وقتي لگن درد ...

نه زیاد هم نمیشینم ولی درد دارم پاهام درد میکنه نمیتونم جابجا بشم.همش استرس زایمان زودرس دارم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش