2733
2739
عنوان

خانومای متاهل لطفا به خودتون برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 7453 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دروع چرا اون زمانی ک پسرم بدنیا اومده بود و فوق العاده بیقرار بود دوهفته یبارم حموم نمیرفتم نه هیچکس رو داشتم بگیرش ن اینکه همسرم خونه بود اما جایی نمیرفتم باید قبول کرد تا تو شرایط اون طرف نباشی نمیتونی بگی من الم من بلم 

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
2728
نظافت هرکس به خودش مربوطه 

کی گفته 

به همه مربوطه. مگه شما تو جمع درنمیای. حق الناسه اگه دهنت بود بده یا تنت بو بد بده و دیگران رو تو محیط های عمومی آزرده کنی  . در ضمن در حق همسرت هم کم لطفی کردی

2738
@mimiram     @خموش2     @اناهیتاجون     این 3 تا هم دانشگاهیمن ...

خوب مگه چیه آخه صبح به اون زودی انتظار داری رهنمون بوندداصن نمیرسیم جایی چیزی بخوریم همینجورمث مرده لباس می‌پوشم میام دانشگاه

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
در ادامه شاهد پست خانومایی هستیم که روزی چهار بار میرن حموم..

دیگه حموم رفتن هم حسودی داره شما هم برو😂واسه سلامتی پوست و موهات هم خوبه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
😂😂😂اخه حجاب شخصیه گفتم شاید نطافتم شخصیه 

😂😂😂😂👍

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
خوب مگه چیه آخه صبح به اون زودی انتظار داری رهنمون بوندداصن نمیرسیم جایی چیزی بخوریم همینجورمث مرده ...

تا لحظه اخر کلت تو گوشی نون که وقت ارایس و نظافت داسته باشی. شماها دانشجویید مثلا. ما چجور دانشجد بودیم شما چجور دانشجو هستیم  

عطر و لباس  که من میزدم و می پوشیدم همیشه سر زبون همه بود.