2737
2739
عنوان

خانومای متاهل لطفا به خودتون برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 7452 بازدید | 163 پست
بخدا آدم کلا روزش خراب میشه من چند وقت پیش توی بانک بودم خانمی که پشت باجه داشت کارم رو انجام میداد ...

عزیزم میون کلامت 

به من پیتزا ماهیتابه ای با خمیر راحت یاد می دی ؟

✔️ خبرنگار 
ای وای😐😐😐😐😐😐😐 من دخترم 2 سالشه توجیهش کردم که نباید خونه رو بهم بریزه میاره پخش میکنه اسبا ...

دخترمن از طرف مامانم نوه اوله و از طرف پدرشوهرم تنها نوه ایه ک پیششونه  بقیه نوه ها ی شهر دیگن ب شدت دخترمو لوس کردن هرچی میگم گوش نمیده کافیه بهش بگم نکن صداش تا مشرق میره هرچیم ب دوتا خانواده میگم لوسش نکنید گوش نمیدن😔😔

و خدایی که به شدت کافیست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن از طرف مامانم نوه اوله و از طرف پدرشوهرم تنها نوه ایه ک پیششونه  بقیه نوه ها ی شهر دیگن ...

واقعا سخته که دیگران توی تربیت بچه آدم دخالت کنن

ما کلا شهر غریب هستیم و چند ماه یکبار خانواده هامون رو میبینیم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
واقعا سخته که دیگران توی تربیت بچه آدم دخالت کنن ما کلا شهر غریب هستیم و چند ماه یکبار خانواده هامو ...

بخدا از دست کارای خانواده خودم و شوهرم ارزومه ک ی شهر دیگه باشم و دیر ب دیر ببینمشون

و خدایی که به شدت کافیست....
2728

حالا من دیدم خانومه مرتب وخوش اندام وبا نظم..وبرعکس ی شوهر شلخته وچرکو وثکه حتی سه سالی ی بار لباسم نمیخره برا خودش.که دل زنش از دیدنش وا شه...اون باید چیکاررررر کنه؟؟؟چرا شوهره یادددذ نگرفته؟؟؟

وقتی توی ظهر گرم تابستون توی یه فضای عمومی باشی یکی بیاد کنارت بایسته بوی گند عرق بده که اسید معدت ز ...

عاشقتم يعنيييي،بوي كركس😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
عزیزم من برنامه خاصی ندارم اما معمولا اینجوریه صبحا ساعت 8 بیدار میشم سریع یه دوش 2 دقیقه ای میگیرم ...

خيلي عالي گلم،ايشالا هميشه تنت سالم باشه و خونت پر از عشق و آرامش.اينارو كه ميخوندم لذت ميبردمو تحسينت ميكردم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2738
 خيلي عالي گلم،ايشالا هميشه تنت سالم باشه و خونت پر از عشق و آرامش.اينارو كه ميخوندم لذت ميبر ...

عزیزی واسم❤️

ممنونم گلم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
منم این کارارو میکنم.ولی همیشه حس میکنم بلد نیستم به خودم برسم

خب وقتی طرزفکرت اینحوریه درموردخودت مطمئنابقبه هم همین جوری فکرمیکنن خودتوباورکن تاباورت کن این شعارنیس واقعااینحوریه

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر