2752
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24806 بازدید | 296 پست
دور از جون نه خنگی نه اوپن مایند! بنظر‌من خیلی راحت با این که خواهرت و همسرت همدیگه رو ببوسن و با ب ...

ببین گلم.بوس داریم تا بوس.بغل داریم تا بغل.شوهرم و خواهرم که مقل زن و شوهر هم رو بغل نمیکنن.ولی وقتی همسرم از دانشگاه میاد ،خواهرمم همینطور،واسه اولین بار که همو میبینن همدیگه رو میبوسن.بغلم مثل خواهر برادرا.چیز عاشقونه و هوس انگیزی نمیکنن که من ذهنم رو درگیر این کنم.هیچوقتم به هم پیام و اینا نمیدن.ولی صمیمی ان.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
وا؟؟؟؟؟😱😱😱😱😱😱 مگه چیه.شما موقع احوالپرسی شوهر خواهرت رو نمیبوسی دلیل نمیشه واسه ما اینجوری کن ...

عیب نداره عزیزم هرکسی عقیده خودشو داره شما اونطوری راحتی،بقیه هم یه جور دیگه. هرکسی نظرش محترمه به دل نگیر

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه زمانی شوهرم منو خانوم گل صدا میزد   یبار به مامانم گف خانوم گل    با اینکه منظور خاصی نداشت ولی توی خلوتمون  چنان زدم زیر گوشش ک دیگه فهمید با کی چجوری باید حرف بزنه  

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
عزیزم ماهم دقیقا مث شماییم...من کسایی مث استارترو هیچوقت درک نمیکنم...چون با این همه سوظن ک دارن هیچ ...

والا به خدا.من کل زندگیم بر اساس اعتماده.چون 3 ساله عقدیم.همسرم دانشگاهه.حالا من بیام هی بگم واااای نکنه یکی فریبش بدع،واااای نکنه این بشه نکنه اون بشه.خودم میمیرم از استرس.اگرم یه روز اینجوری شد،بزار بشه.خدا واسه بعد اونم بزرگه.نمیشه که الانمو به خاطر شایدهای آینده تلخ کنم.هرچقدر قسمتم باشه با همسرم زندگی میکنم.هیچوقتم نمیتونم قطططططعا بگم شوهرم هرگز خطایی نخواهد کرد.ولی خودمو درگیر چیزی نمیکنم که هنوز اتفاق نیفتاده

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
وا؟؟؟؟؟😱😱😱😱😱😱 مگه چیه.شما موقع احوالپرسی شوهر خواهرت رو نمیبوسی دلیل نمیشه واسه ما اینجوری کن ...

عزیزم من مجردم وقتی دامادمون میاد دست میدم همو می بوسیم باهاش صمیمی هستم چون واقعا مث داداشمه چون داداش ندارم و خاهرمم اصلا مشکلی نداره..واقعا برام عجیبه ک خاهرا مگه میشه ب زندگی خاهرشون چشم داشته باشن..ما هم مث شماهستیم..میفهمم چی میگی

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
ن بابا کوچیکه منم و بزرگه اون

پارسال فک نمیکردی صمیمی بشن امسال فک نمیکنی حسی به هم داشته باشن سال دیگه چی فکر میکنی خدا بهت کمک کنه

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
۱۸ سالته زایمان کردی 😐

خب که چی،؟؟دوس داشته زود ازدواج کرده   زود بچه دار شده   منم ۱۸ سالمه باردارم   اینا چیزای شخصیه ک به کسی ربطی نداره

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
خاهرم ول کن...این کلا معلوم نیس با خودش چند چنده...فقط الکی داره خودشوگول میزنه...کله ام کرده تو برف ...

سال دیگه هم میگه فک نمیکردم عاشقو معشوق هم بودن

عزیزم نامحرمن...حرامه گلم...شما مگه مسلمون نیستی مگه قران رو قبول نداری، خدا تو کتابش گفته فقط محارم ...

حالا نه که همممممه مسلمونا هرچی که حرامه رو رعایت میکنن گلم.اینم روش.قرآن گفته سوظن هم حرامه.گفته غیبت هم حرامه.کسی اینارو نمیکنه؟؟؟؟؟؟من حوصله ندارم واسه اینا اعصابمو خورد کنم به خدا

اسی جان تو اگه شک نداری ب شوهرت و خواهرت تاپیک ردی چی بگی پس؟خب شک داری دیگه داری خودتو گول می زنی یا مارو؟خب شوهرت اگه پاکه امتحانشوپس داده خاهرتم استاد قران پس بذار شوخی کنن ت چرا بدت میاد؟بذار صداشو شهوت انگیر کنه واسه سوهرت مشکل چیه؟ت ک میگی محاله رابطه داشته باشن در اینده..خب با خودت چند چندی؟..

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
حالا نه که همممممه مسلمونا هرچی که حرامه رو رعایت میکنن گلم.اینم روش.قرآن گفته سوظن هم حرامه.گفته غی ...

آفرین گل گفتی سعید طوسی هم استاد قرآن بود🤣

2706