2733
2734
عنوان

بیان مشکلات خانوادگی و پاسخ مشاوران کلینیک مشاوره رویان

| مشاهده متن کامل بحث + 2429 بازدید | 314 پست
عزیزم خوندم واقعا ناراحت شدم برای جداییتون😔

نه بابام.ممنونم عزیزم.

کلا منظورم این بوددعاکردن خوب

یه چله سوره حشرازاربعین بردار.انشاالله مشکلا حل بشه.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
سعی کن مقداری پول ماهیانه خرجی ازش بگیری نه اینکه عزتت رو کم کنی بگی مانتو میخام مگه بجه ای لواشک می ...

حتما دراین مورد صحبت میکنم..مادرمم همین صحبتو میگن ک هیچوقت سرپول بحث نکن ، اگ دیدی سرپول بحث میکنی تو کوتاه بیا 

ی جورایی دیگ داره غرورم شخصیتم له میشه 

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خسته نباشید ممنون میشم راهنماییم کنید

من۵ساله ازدواج کردم خودم ۲۳ و شوهرم۳۰سالشه

دوسال اول زندگیمو درگیر واژینیسم بودم و به سختی درمان شدم ولی رابطه جنسیمون دوماه یباره که من راضی به اونم نیستم.اصلا لذت نمیبرمم باوجود تلاشی که همسرم میکنه از نظر عاطفی خیلی دوسش دارم ولی اصلا نمیخوام بیاد سمتم اونم به غرورش برخورده و اصلا نمیاد دیگه..این قضیه کم کم اثر گذاشته رو اخلاقمون سردتر شدیم سرچیزای مسخره هفته ها قهرمیمونیم بنظزتون من باید چیکار کنم؟

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
2728
کامل بهش اعتماد داشتم تا دوتا پیام تو گوشیش دیدم زد زیرش ک تو لایو گفتم میرم بخوابم ک این خانوم تو ا ...

این که نشانه خیانت نمیشه بانو یکی گفته میری بخابی....تلفنش زنگش تازه خیانت هم سطح بندی داره یکی در حد چت ساده خیانت میکنه یکی س.ک.س چت یکی میره میبینه یکی عکس میگیره.... همه رو که نمیشه با یک چوب زد درسته همشون خیانته ولی واکنش بهشون فرق داره کدومشه بانو

منم یه سوال بپرسم . چگونه خودمو دست کم نگیرم ؟

یه خط نوشتی فقط بانو من اول باید خودتو بشناسم بعد بتونم راه حل بدم اصلا نمیدونم ده سالته یا پیرزنی....حداقل راجب خودت کامل بگو

پدرم دوبار رفته خونشون و میگه همشون عصبین  پدرم باهاش تلفنی حرف زدنی گفته که بیاد جلو بزرگترا ...

صبور باش بزار زمان بگذره ببینیم شوهرت میخاد به زندگیت برگردی یا نه اگر خواست برگردی کمکت میکنم با عزت و احترام برگردی و زندگی رو جهنم نکنه برات.نترس.صبور صبور

سلام اگه شد جواب منم بدین. من خانواده ی پر جمعیتی دارم که همه تحصیلکرده هستند . اما با هیچکدوم در ار ...

انسانها سه بال دارند بال خانواده خودشون خانواده پدری خانواده پدری همسر.شما یکیش رو نداری.قطعا کسی نمیتونه جبران کنه برات و صدمه میزنه بهت.ولی نفهمیدم چرا باید به بچها و شوهذت توهین کنن.بی دلیل؟دوما مگه میشه تو هیچ کاری نکنی و اونها باهات قهر باشن مگه یزید هستن اونها.شنا توخانواده چند نفرین با چند نفر خوبی با چند تفر قهر....بزرگتر خانواده کیه...خودت چند سالته

2738
سلام اگه شد جواب منم بدین. من خانواده ی پر جمعیتی دارم که همه تحصیلکرده هستند . اما با هیچکدوم در ار ...

کدوم شهرید فرهنگ کل فامیلتون اینه یا خانوادتون قومیت رو هم بگو لطفا چقدر کنترل عصبانیت دارید تو خانواده پدری

صبور باش بزار زمان بگذره ببینیم شوهرت میخاد به زندگیت برگردی یا نه اگر خواست برگردی کمکت میکنم با عز ...

ایشون میخوان من برگردم چون الان که نشستم فکر کردم دیدم وقتی زنگ زده یودم بهم گفت غرورتو بزار کنار بیا خونه باهم حرف بزنیم 

یا بهم گفت من زندگیمو دوس دارم

خب لطفا بهم بگین چیکار کنم 😔

این که نشانه خیانت نمیشه بانو یکی گفته میری بخابی....تلفنش زنگش تازه خیانت هم سطح بندی داره یکی در ح ...

هرکدوم باشه برا من فرقی نداره خیانت خیانته

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
نمیدونم چراحس میکنم ایشون اصلاااااامشاورنیست  غلط املایی داره وراهکاراشم خیلی عامی وساده😐😐😐

علط املایی رو نشانه تند تایپ کردن ببین.دوما یک خط نوشتی دو قطبی داره پرسیدی میشه به عشقش یا تفرتش اعتماد کرد جوابت خیره چی بگم ازون ادنایی هستی که میری دکتر خود شما دهن دکتر دارو میزاری میگی فلان ازمایش رو بنویس فلان نسخه رو بنویس. بارم ببخشید شاید کوتاهی از کم سوادی و کم تجربگی منه.اگر حرفی زدم ...

نمیدونم چراحس میکنم ایشون اصلاااااامشاورنیست  غلط املایی داره وراهکاراشم خیلی عامی وساده😐😐😐

کار مشاور اینه که کمک کنه فرد خودش تصمیم بگیره نه به جایش تصمیم بگیره ما فقط انواع دلایل و فضا رو جلوش تصویر میکنیم که خودش درک کنه راه خل درست رو

هرکدوم باشه برا من فرقی نداره خیانت خیانته

بله دزذی دزدیع ولی جرم تخم مرغ دزد با دزد خونه فرق داره....همشون خیانته و اشتباه ولی واکنش به هرکدام فرق داره....اینو درک میکنید؟دوما با یک پیام نمیشه فهمید خیانت میکنه همسرتون حداقل به من ثابت نشد

2706