2733
2734
عنوان

بیان مشکلات خانوادگی و پاسخ مشاوران کلینیک مشاوره رویان

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 314 پست
چطور میشه یه روانشناس موفق شد و شغل پیدا کرد من لیسانس روانشناسی دارم و درحال حاضر برای کنکور ارشد م ...

من اول کاراموزی استادم در دفترشو میکردم خلاصه پرونده و ....بعد کنار خودش الان کار میکنم....یک بار خودش میبینه بعد دفعات بعدی با ارائه تشخیصش میفرسته پیش ما تا هزینه درمان مراجعه کننده کمتربشه اینتور بعد چندجلسه لازم بود دوباره میره پیش استادمون

ایشون میخوان من برگردم چون الان که نشستم فکر کردم دیدم وقتی زنگ زده یودم بهم گفت غرورتو بزار کنار بی ...

اها حالا شد یک جواب....اول دوتایی باهم برید مشاور...چون موضوعتون رفته در استانه طلاق لازمه با جفت شما صحبت بشه نه تنها یکی...دوم خانوم هرچقدر خوب بودی باید دوبرابرش خوب باشی الان تا زندگیت برگرده به روال قبل....ما اینجور مواقع میگیم کفش اهنی بپوش...یعنی باید سخت تلاش کنی زندگیت زخم برداشته....پس اکر یک روز خوب بودی دوروز خوب بودی سریع انتظار نداشته باش فیدبک ببینی  بشه یوسف پیغمبرشوهرت و عاشق زلیخا بشه....سوم عیب ها و بدیهاتونو یکی یکی برطرف کنین سنگ بزرگ نشانه نزدنه هیچ ادمی یک دفعه تغییر نمیکنه و برای هر خصوصیت بد هرکدوم مشاوره برید....در هنگام برگشت سعی نکن بدی های شوهرتو ثابت کنی که فلان کار رو کردی رفتم...نه شما ثابت کن بدی اون رو نه اون ثابت کنه بدی تورو....ببینید ما چند نوع بیان برای یک هدف داریم نوع جملات مهمه جمله ای که اولش منفی شروع بشه اخرش مهم نیست با چی تموم میشه ذهن مرد ا.لش رو بشنوه اخرش رو کر میشه سعی کن حتی جمله منفی میخای بگی اولش رو مثبت شروع کنی مثلا میتونی بکی من رو کلفت میدونی برات بشورم بپزم من زنتم احترام میخام  به جای این جمله میتونی بگی من دوس دارم بهترین غذا رو در حق شوهرم بپزم ولی لازمه قدردانیشو ببینم در ازای این کارم....این همون جمله هست ولی در فضای مثبت و محترمانه.....سعی کن اگر نقدی داری به رفتارش. شوهرت رو نقد نکن رفتارش رو نقد کن سعی کنید در شروع مجدد زندگی مثبت نگر باشی....یادتون نره حتما دوتایی مشاوره برید چون جفت شما نیاز دارید باهاتون صحبت بشه.....حتما جفت شما یک برگه بگیرید خوبی ها هردوتون رو بنویسید و بدی ها و انتظارات شما از طرف مقابل....جلوی هربدی راه حل رفع مشکل رو هم بنویسید....ببینید چرا گفتم نوشتن چون خاصیتش بیشتر از گفتن نوشتن روی روح انسان اثر میزاره لذا حتما بگو بنویسه برات بانو براش بنویس.اگر عیبی نوشت سعی نکن ثابت کنی تو مقصری که من اون کار رو کردم.خط قرمزه بعضی چیزها...هرگونه فحش هرگونه کتک زدن هرگونه شخصیت خورد کردن.....نهایتا ازخدات هم کمک بگیر عافل نشو از عظمت خدات که بخاد هر گره ای رو باز میکنه..ببخشید اگر بدردت نخورد امیدوارم مفید باشه برات...دعای خیر ما پشت و پناه زندکیته...اکر غلط املایی داشتم پوزش میطلبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره.👌👌👌

یک نکته هم بگم خیلیا هست میان دفتر مشاوره و نهایتا با بی احترامی ترک میکنن دفتر مشاور رو چرا چون هنوز تو ایران یاد نگرفتیم به کسی که 140واحد کارشناسی 32واحد ارشد دو پایان نامه و دوسال کاراموزی عملی پیش یک استاد تمام دانشکاه گذرانده احترام بزارید.....البته ادعایی ندارم و همون اول گفتم درحد سواد و تجربم....

ولی حداقل احترام رو ازت میخام بانو که اگر قبولم نداری یا هرچیزی لطفا 

سلام خسته نباشید ممنون میشم راهنماییم کنید من۵ساله ازدواج کردم خودم ۲۳ و شوهرم۳۰سالشه دوسال اول زن ...

چطور درمان شدید...درمان این بیماری دو مرحله داره جسمی و زیستی اندام جنسیتون توسط دکتر زنان ببررسی میشه بعد درمان روانی که تجربه های جنسی قبلی رو اول باید در ذهن فرد بشناسه در حضور شوهرش بعد راه حل بده...لطفا به درمانگر جنسی مراجعه کنیدهمراه با همسرتان.....چون لازمه از خصوصی ترین احساس جنسی در تجربه جنسی داشتیذ حرف بزنید به مشاورتون ....این تاپیک عمومی است

2728
اها حالا شد یک جواب....اول دوتایی باهم برید مشاور...چون موضوعتون رفته در استانه طلاق لازمه با جفت شم ...

ممنونم ازتون خدا خییرتون بده واقعا ممنون از وقتی که گذاشتین حتما نتیجه رو اطلاع میدم 

بله دزذی دزدیع ولی جرم تخم مرغ دزد با دزد خونه فرق داره....همشون خیانته و اشتباه ولی واکنش به هرکدام ...

درسته ولی من نمیتونم تشخیص بدم پشت اون پیام چی بوده و تا کجا پیش رفتن .تا وقتیم چیزی بین طرفین نباشه دلیلی نداره بگه میرم بخوابم گوشیمم میزنم شارژ.

بحث دزدی با خیانتم فرق داره.

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
درسته ولی من نمیتونم تشخیص بدم پشت اون پیام چی بوده و تا کجا پیش رفتن .تا وقتیم چیزی بین طرفین نباشه ...

دزدی مثاله که کمک کنه به درک موضوع ....میدونم فرق داره....فعلا از دید من صبر کن به شوهرت اشراف داشته باش تا بفهمی اصلا خیانتی در کار هست یا سوتفاهم بوده و اینکه در چد حد رابطشون بعد میشه تصمیم گرفت ....و اینکه ادامه کم محلیت بهش قطعا هیچ کمکی به حل مشکلت نمیکنه به جاش فعلا خیانت رو به روش نیار زندگیت رو ببین چه مشکلی داره اونو کمکت کنیم حلش کنی....

2740
درسته ولی من نمیتونم تشخیص بدم پشت اون پیام چی بوده و تا کجا پیش رفتن .تا وقتیم چیزی بین طرفین نباشه ...

اندکی صبور باش گذر زمان بهت ثابت میکنه افتاب پشت ابر رو فعلا سعی کن فضای زندکیتو با محبت کنی.فعلا نه به داره نه به باره هنوز که مطمعن نیستی خیانتی شده.

انسانها سه بال دارند بال خانواده خودشون خانواده پدری خانواده پدری همسر.شما یکیش رو نداری.قطعا کسی نم ...

اگه بگم آدمای بدبینی هستن و همینجوری یهویی قطع رابطه میکنن باور می کنید؟اگه بگم شکنجه ی روحیم میدادن باور می کنید؟اگه بگم دانشگاه که بودم حتی روزای تعطیل دلم نمی خواست برگردم خونه باور می کنید؟ همیشه سرکوب و توهین هر کس دنبال این بود که خودش برتر از بقیه باشه.از برادر بزرگترم تاخواهر کوچک ترم.۳۲ سالمه همه ش اضطراب دارم آرامش ندارم ازشون میترسم یکی از برادرام دخترمو که دید بهش اخم کرد بچه م بیچاره چند قدم برگشت عقب.یا خواهر کوچکترم شوهرمو دید بهش بی محلی کرد یا زن داداشم روشو برگردوند رفت بهتون حق میدم باور نکنیید 😔

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
کدوم شهرید فرهنگ کل فامیلتون اینه یا خانوادتون قومیت رو هم بگو لطفا چقدر کنترل عصبانیت دارید تو خانو ...

نمیتونم این جزئیات بگم.فقط خانواده من اینجورین متاسفانه . نمیدونم دیگه چطور رفتاراشون توضیح بدم که باور کنید فقط همه نسبت به هم سردن و هیچ مهری به هم ندارن. 

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
اگه بگم آدمای بدبینی هستن و همینجوری یهویی قطع رابطه میکنن باور می کنید؟اگه بگم شکنجه ی روحیم میدادن ...

اکر بهم حق میدی باور نکنم لذا سعی کن کاری کنی باور کنم من هیچ تصویر درستی نمیتونم از خانوادت داشته باشم بالاخره تو بک خونواده پرجمعیت دوتا بد هستن نه همه شوهرهاشون بدباشن زنهاشون هم بد هستن؟و بین اون همه بد شما خکب چطور درومدید؟و بی دلیل بی بهانه باهم قهرید؟مگه داریم مگه میشه....کسی از دوستان اگر میتونه کمکم کنه درک کنم قضیه رو با عقل من که جور درنمیاد.

من اول کاراموزی استادم در دفترشو میکردم خلاصه پرونده و ....بعد کنار خودش الان کار میکنم....یک بار خو ...

خواهش میکنم حرفی نزدم که کلا حسمو گفتم.اگرناراحت شدین معدرت میخوام.

ضمنا(((( اینطور)))این شکلی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706