2733
2739
عنوان

توروخدا چرا سر زده میاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 122 پست
نه عزیزم فقط ی تاپیک دارم اونم واسه امروزه

باشه عزیزم سر میزنم اگه اطلاع داشتم میگم😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه،ولی نزدیک همیم قبلا تو یه ساختمون بودیم تا یه ماه پیش،ماه تا ماه اصلا نمیومدن

نمیشد در و باز نکنی!

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2731
واقعا من خونه خواهرمم میرم حتما حداقل ۲۰ دیقه قبلش خبرش میکنم،بابا شاید طرف تو یه شرایط نامساعد باش ...

شرایط نامساعد رو خوب گفتی آره بخدا  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
عزیزم شما هم چند دفعه سرزده برو خونشون....😕😕😕 تا حساب کار دستشون بیاد

اون بچه هاش بزرگن دوتاشم اصلا پیششون نیستن آت آشغال بریزن اکثر وقتا خونش جمع و جوره

دختر من خودش اندازه پنج نفر میریزه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
کار به اونا ندارم کارشون زشت بوده ولی یه خانم نباید که تا این حد بزاره خونش ریخت و پاش باشه یکم برنا ...

اوا تو چقد خانومی 😉😉

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
کار به اونا ندارم کارشون زشت بوده ولی یه خانم نباید که تا این حد بزاره خونش ریخت و پاش باشه یکم برنا ...

خب ي وقتايي ادم حوصله نداره ديگه

ايشون ک شاغلم هس

خسته ازسرکار اومده

دخترشم ريخت و پاش زيادداره چون کوچيکه

سرزده رفتن خونه کسي نهايت بيشعوريه

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

اه اه فامیل شوهر منم همینن 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
شرایط نامساعد رو خوب گفتی آره بخدا    

روز دوم عروسیم همین بلا رو سرمون آوردن😓فکر کن از در اصلیم اومدن داخل کلید داشتن،پشت در خونه پشششششت سر هم در میزدن،ما هم لامپا خاموش اصلا بگم چه وضع افتضاحی شده بود

نمیشد در و باز نکنی!

منم باز نمیکنم دیگه همه میدونن اگه سرزده بیان پشت در میمونن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706