2733
2739
عنوان

خیلی دلم سوخت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 30 پست
پس چند سالگی پری شد؟

درجریان نیستم

ولی خواهر بزرگترشم هم ۱۲ سالش بود عروس شد بعد بلافاصله حامله شد بچشش که ۳ یا ۴ ماهه بود اینقد که روسری رو محکم بسته بود بچه کم کم ازهوش رفت مررررد😑

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
از کجا معلوم ب اجبار نبوده 

دخترا الان مثه قدیم نیستن حرف زور تو گوششون بره.

۴۶ پتر زبون دارن

اگه شک داری دفعه بعدی که اومد ازش بپرس ببین چه جوابی بهت میده.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درجریان نیستم ولی خواهر بزرگترشم هم ۱۲ سالش بود عروس شد بعد بلافاصله حامله شد بچشش که ۳ یا ۴ ماهه ب ...

این خانمی هم ک امروز دیدم با این ک 7ماهه بود ولی اطلاعاتش راجع ب بارداری و مراقبت های زایمان خیلی کم بود تربیت کودک ک بماند 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
دخترا الان مثه قدیم نیستن حرف زور تو گوششون بره. ۴۶ پتر زبون دارن اگه شک داری دفعه بعدی که اومد از ...

چ بدونم والا بنده خدا سر و وضعش هم فقیرانه بود تنها هم اومده بود 

2728
این خانمی هم ک امروز دیدم با این ک 7ماهه بود ولی اطلاعاتش راجع ب بارداری و مراقبت های زایمان خیلی کم ...

با ۳۰ سال سنم هنوز تو تربیت بچم موندم از آینده میترسم نمیدونم والا.... حالا میبینی همینا بچه های موفق تری دارن😁

2738
روسریشو سفت بسته بود😂😂

خوب فکر میکرده روسری نوزاد رو باید محکم ببنده که سرمانخوره نمیدونسته تنفس بچه قطع میشه. همینه دیگه سن پایین و بی توجهی این عواقبو داره

آدم یه چیزایی تو نی نی سایت میشنوه فک میکنه برگشته به دوران قاجار 

حالا این 17ساله خوبه تو نی نی سایت 14ساله هم دیدم زایمان کرده تازه ب خودشون هم افتخار میکنن 

2706