2737
2739
عنوان

بارداری مامانم زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 61 پست

وای چرا زشت باشه

ببخشید ولی به شما هم ربط نداره چه اینکه همسرت😊❤

خود پدر و مادر شما باید ببینن تواناییشو دارن یا نه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
آبجی من ۱۹ ازدواج کرد مامانم ناخواسته باردار بود خواست سقط کنه که قلب داشت و خواب دید ماهم نزاشتیم ن ...

چ خوب عزیزم چ بسا اگ سقط میکردن اتفاقای خوب نمی‌افتاد خدای نکرده 💗

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره چون خودمم بچه میبینم دلم ضعف میره ولی خودمو شوهرم قصد داریم تا پنج شیش سال دیگه بچه دار نشیم

خب الان قصد شما اینه که بچه نیارید حتما مردم پشتت حرف میزنن که نازایی و مشکل داری

حاضری از هدفت دست بکشی بخاطر مردم احمق ؟

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2728
اره بابا زشته . منصرفش کنید . بدم میاد ازین پدر و مادرهای بی فکر و خودخواه که فقط بفکر خودشونن و با ...

اوم وقت من میشم خودخواهه

چون مامان بابام تو ازدواجم اصراری نداشتن و هر خواستگاری که خودم میگفتمو راه میدادن 

من خودخواه بودم میدونستم بچه دوست دارنو ۱۶ سالگی ازدواج کردم اگه ۲۰ سالگی به بعد بود زشت نبود؟ 

خود خواهی نیست آجیم تنها بمونه تا وقتی بخواد شوهر کنه سن مامان بابامم بالا بره تنهای تنها باسه؟

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
خب موردم خوب بود شوهر کردم😐 با اینکه سنتی بود ولی خودم انتخابش کردم یهو دیگه دیدم همونیه که من پی ...

گلم حتی ازدواجت هم به کسی ربط نداره پدر و مادرت بهتر میدونن صلاح بچشونو که چ موقع ازدواج کنن لابد میبینن از پس ازدواج برمی‌اید 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738

نه کجاش زشته به کسی چه روزیشو خدا میده.بعدم مامانت سنی نداره هرکی هم حرف زد یه گوشتون در باشه یکی دروازه انشالله به سلامتی و دا خوش داداش یا خواهردار بشی.

الهی به امید تو...
خب الان قصد شما اینه که بچه نیارید حتما مردم پشتت حرف میزنن که نازایی و مشکل داری حاضری از هدفت دست ...

نه والا❤

الان پیاماتونو نشون مامانم میدم دلش قرص شه

آبجی من ۱۹ ازدواج کرد مامانم ناخواسته باردار بود خواست سقط کنه که قلب داشت و خواب دید ماهم نزاشتیم ن ...

خداحفظش کنه دایی کوچولو رو

2706