2733
2734
عنوان

بارداری مامانم زشته؟

1139 بازدید | 61 پست

اولی منم بعد از من تا ۹ سال بچه دار نمیشد تا

خواهرم به دنیا اومد 

الانم خواهرم ۸ سالشه هم مامانم هم بابام خیلییی بچه دوست دارند 

الان چهار ساله که مامانم از این دکتر به اون دکتر همشم میگن همه چیت خوبه فقد ویتامین دی کمه 

قرص بهش میدن اکثر دکترای خوبه شهرمونو رفته

تو خونمون جای خالی بچه کوچیک حس میشه 

حالا این وسطه من زود ازدواج کردم و مامانم الان ۳۷ سالشه

همه میگن زشته مامانت بچه دار شه 

شوهرمم چیزی نمیگه ولی میدونم یه جوریه براش

با ااینکه مامانشم ۳۷ سالگی خواهرشوهرمو آورده 

و اگه شوهرم دختر بود اون موقع داماد دار میشده

دلم نمیاد به خاطر من مامانم اینا  دکترا بشن 

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡

زشته به نظرتون؟ 

خب به مامانم چه که من زود شوهر کردم 

اگه من به جای ۱۶ سالگی ۲۰ سالگی ازدواج میکردم درست میشد؟ زشت نبود؟

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وااا به کسی چه ؟

نخیرم اصلا زشت نیس به خودشون مربوطه

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

اصلا ایرادی نداره

کی گفته زشته

بیچاره سنی نداره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

نه عزیزم زشت نیست مامانت خیلی جوونه ملت الان تو ۳۷ سالگی بچه اولشون رو میارن، غیر از اونم نباید بزاری نزدیکانت به خاطر حرف مردم یا حس شما یا شوهرت از چیزی که میخوان و حقشونه محروم بشن

خیلی هم خوبه 😍😍😍خوشبحالت خیلی حس خوبیه داداش یا آبجی کوچولو داشته باشی

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706