2733
2739
عنوان

کک را چیکار کنم

1167 بازدید | 22 پست

سلام سه روزی هست روی پتو تختم موجودی ک میپره و سیاهه پیدا کردم. حتی ردی بالش مبلمم بود. کامن زدم زیر تختم .پتوهارو بردم افتاب. امروز بچه سه ماهمو که از بغلم گذاشتم رو ملافه سفید تختم یکی دیگشو پیدا کردم. کک هست؟ با بچم چیکار کنم؟ چی بزنم بمیرن؟ جایی ندارم برم اونجا بمونم. توروخدا کمک

عزیزم ککو باید بگیری و له کنی هیچجور دیگه ای از بین نمیره..روزی بار لباسای خودتو بچتو رو ملحفه سفید دربیار و تکون بده..

زن ها پیچیده ترین موجودات جهان هستند..خدا باید خیلی نابغه باشه که همچین موجوداتی آفریده 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حشره کش های بسیار قوی نظیر ددت ۵-۱۰ درصد، گامکسان ۱ درصد یا دیلدرین ۰٫۵ درصد از جمله مواردی است که می توانید کف منازل و مسیر حرکت جوندگان بریزید یا گرد آن را داخل لانه ای که این جوندگان برای خودشان ساخته اند نیز بریزید. در بسیاری از نقاط دنیا گونه‌های گزنوپسیلا کئوپیس و پولکس ایریتانس نسبت به ددت دیلدرین و گامکسان مقاوم شده ‌اند بنابراین استفاده از حشره‌ کش ‌های فسفره یا کاربامات‌ها مثل دیازنیون ۲ درصد، فنتیون (بایتکس) ۲ درصد، مالاتیون ۵ درصد، فنتروتیون (سومیتیون) ۲ درصد آیدو فنفوس ۲ درصد و سوین ۵-۳ درصد بهتر است.

حشره کش های بسیار قوی نظیر ددت ۵-۱۰ درصد، گامکسان ۱ درصد یا دیلدرین ۰٫۵ درصد از جمله مواردی است که م ...

اینهارو از کجا برم تهیه کنم؟ بزنم میتونم توخونه باشم.اخه با بچم نمیتونم هیچ جا برم یعنی کسیو ندارم که برم خونش

2738
اخه من نمیدونم زیادن یا کم .چیکار کنم 

خودت اینجوری حس میکنی ولی چن تا بیشتر نیست هرکدومو گرفتی نتونستی بکشی آبو باز کنن بنداز تو روشویی بره کصافت ازش متنفرم ماهم میریم روستا پدربزرگم اینا باخودمون میاریم خونه چن روز کارمون میشه کشتنشون

خودت اینجوری حس میکنی ولی چن تا بیشتر نیست هرکدومو گرفتی نتونستی بکشی آبو باز کنن بنداز تو روشویی بر ...

عزیزم مامان منم گوسفند دارن تقریبا پانزده روز اومدن موندن خونه ما. یعنی مطمئنی کمن و میتونم بگیرمشون

اگه زیاد باشن و من نبینم چی .اگه برن داخل لباس های کمدم چی

عزیزم اگه نزدیک خونتون لونه کفتر یا حیوون نیست احتمالا خودت یا همسرت از جایی اوردین با خودتون..در اون صورت زیاد نیست..

کک میره تو لباسی ک تنته..چون خون میمکه..

از حشره کشم استفاده نکن چون احتمالا نمیتونی بری از خونه بیرون برای خودت و کوچولوت ضرر داره..انشالله ک همین دوتا بوده

زن ها پیچیده ترین موجودات جهان هستند..خدا باید خیلی نابغه باشه که همچین موجوداتی آفریده 😊
عزیزم اگه نزدیک خونتون لونه کفتر یا حیوون نیست احتمالا خودت یا همسرت از جایی اوردین با خودتون..در او ...

یه طبقه بالاتر از ما پشت بوم هست که مرغ و خروس نگه میدارن. یعنی اینها از مرغو خروس میاد؟

اینهارو از کجا برم تهیه کنم؟ بزنم میتونم توخونه باشم.اخه با بچم نمیتونم هیچ جا برم یعنی کسیو ندارم ک ...

دارن جاهایی که سم فروشی دارن. ترجیحا بهتره هیچ نوع سمی که زده میشه تا 24 ساعت کسی خونه نباشه.اما اگه چاره نداری با سم فروش مشاوره کن و مراقب کوچولوت باش که گوشه کنارا نره و چیزی دهنش نکنه.مطمئن شو کک هست.کک پرش داره و تا بیست برابر اندارش میپره بالا و ...

یه طبقه بالاتر از ما پشت بوم هست که مرغ و خروس نگه میدارن. یعنی اینها از مرغو خروس میاد؟

من کبوتر و گوسفند میدونم دارن..فک نمیکنم مرغ وخروس کک داشته باشن..

2706