2737
2739
عنوان

کک را چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 22 پست
عزیزم مامان منم گوسفند دارن تقریبا پانزده روز اومدن موندن خونه ما. یعنی مطمئنی کمن و میتونم بگیرمشون

آره فک نکنم سریع زیاد بشن واسه همین میتونی هرکدومو گرفتی بکشی بعد تا وقتی دوباره نیان نیستن

دارن جاهایی که سم فروشی دارن. ترجیحا بهتره هیچ نوع سمی که زده میشه تا 24 ساعت کسی خونه نباشه.اما اگه ...

من زدم تو نت. شکل این کثافت پاهای پشتش که درازترن عین کک هست. و پرش هاشم خودم دیدم. حتی جوری میره داخل درز پتو که آدم روحشم تشخیص نمیده اونجا چیزی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی لباس های کمدم بدون ککن ؟

اره عزیزم ولی مخض احتیاط قبل پوشیدنشون روی ملحفه سفید خوب تکونشون بده..مخصوصا لباسای کوچولوتو

زن ها پیچیده ترین موجودات جهان هستند..خدا باید خیلی نابغه باشه که همچین موجوداتی آفریده 😊
من زدم تو نت. شکل این کثافت پاهای پشتش که درازترن عین کک هست. و پرش هاشم خودم دیدم. حتی جوری میره دا ...

احتمالا کک هست. نگران نباش ضمنا کشیدن جارو برقی تو کنج ها و روی بالش ها و ... هم موثره

2731
دارن جاهایی که سم فروشی دارن. ترجیحا بهتره هیچ نوع سمی که زده میشه تا 24 ساعت کسی خونه نباشه.اما اگه ...

من زدم تو نت. شکل این کثافت پاهای پشتش که درازترن عین کک هست. و پرش هاشم خودم دیدم. حتی جوری میره داخل درز پتو که آدم روحشم تشخیص نمیده اونجا چیزی هست

ماهم کک فراوووون داشتیم مرتب جارو برقی بکش لباساتونا ببرید بیرون بتکونید پتو رو تختی بتکون جارو بکش مبلاتونا جارو بکش فقط اینطوری میتونی کارشون یکسره کنی 

البته من خودم تو گرفتن کک خیلی مهارت دارم 😎

2740