2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عادت کردم خیلی ساله الان پسرم داره برا کنکور میخونه هیچ جا نمیتونیم بریم حتی میگه کسی هم نیاد خو ...

دقيقا ميدونم چي ميگين

ماهم همينطوري هستيم هيجا شهر خود ادم نميشه

2731
من عشقم رفت نامزد کرد چند روز بعد اینکه فهمیدم بابا مامانم طلاق گرفتن😂😂😂

حالا چرا میخندی ماشالا چقد روحیت خوبه چیکار میکنی روحیت نباختی؟؟؟دختر تو خیلی دل وجرات داری با جریان مامان بابات سمت ازدواج رفتی من از همه پسرا فراریم 

گفتم پیش زن بابا نباشی😁😁😁😁 خیلی باحالی دمت گرم😂😁😁😁😁😁😁😁 خوشمان امد😄😄😄

اتفاقا بابام میخواست بیارش😂😂😂

گفتم من اینجا ادم نیستم😐😂😂

یه مشورتی یه چیزی 

مگه من پشمتم😂😂😂

هیچی دیگه سنگر رو حفظ کردم گفتم برو واسه خودت خونه بگیر😎😂

چرا حوصله ام سر رفته برای همین میام تو نی نی سایت

سلام من برگشتم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2740
اره عزيزم مجردمم مرسي فداتشممم

امیدوارم هم به اهدافت برسی وهم به ازدواج موفق😍😍😍😚😚😚😚😚

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
اتفاقا بابام میخواست بیارش😂😂😂 گفتم من اینجا ادم نیستم😐😂😂 یه مشورتی یه چیزی  مگه من پشم ...

الان با انرژی میرم یه دعوا با شوهرم را میندازم😄😄😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀بعدم بالذت میشینم خوراکیامونو تنهایی خوردن😄😁😁😁😁امتحان کنم روشتو باحاله😄😄😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.