2733
2739
نه بابا اون نامزد کرد من موندم تنهای تنها😁 گریه کردن اگه سبکت میکنه خوبه ولی نه جوری که به خودت اس ...

تنهایی بهتره تا با یکی باشی که سوهان روحت باشه واذیتت کنه به درک که رفت امروز داشتم تو کوچه راه میرفتم دوتا پسر جلوم بودن نمیدونستن منم پشت سرشونم داشت واسه دوستش تعریف میکرد دختره خیانت کرد رفت دوستش بلند داد میزد ومیخندید به درکککک دوباره دوستش جملات بعدی میگف اونم هی میگف به درک اخرش دوستش زد زیر خنده منم خندم گرفت حالا منم به تو میگم به درکک که رف بیخیال رفتنی بهتره هرچی سریعتر بره ...یه چیزی گاهی اوقات فکر میکنیم واسمون شره اما خیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنهایی بهتره تا با یکی باشی که سوهان روحت باشه واذیتت کنه به درک که رفت امروز داشتم تو کوچه راه میرف ...

من ناراحت هستم ولی دیگه واسه ام مهم نیست 

سعی هم کردم بیخیال بشم که موفق هم شدم 

2731
نه بابا اون نامزد کرد من موندم تنهای تنها😁 گریه کردن اگه سبکت میکنه خوبه ولی نه جوری که به خودت اس ...

خب الان احساس سبکی میکنم جلو مامان نمیتونم گریه کنم اون موقع اعصابم خورد میشه ولی وقتی تنهام گریه میکنم ولی درکل همیشه داغونم وحواس پرت شدم یکی از دوستام گف شکست عشقی خوردی به مسخره گفت اخه میدونه بدم میاد از پسرا 

خلاصه نمیدونم چه مرگمه به مامانمم روم نمیشه بگم میخوام برم دکترروانشناس 

خب الان احساس سبکی میکنم جلو مامان نمیتونم گریه کنم اون موقع اعصابم خورد میشه ولی وقتی تنهام گریه می ...

اره بهترین کار اینه که بری پیش روانشناس 

من رو خودم خیلی کار میکنم 

جلو هیچکس نمیتونم ناراحتیم رو نشون بدم همیشه میخندم که بقیه هم اروم بشن 

ولی سعی میکنم جور دیگه این ناراحتیم رو تخلیه کنم 

مثلا میخوام موهام رو رنگ کنم 

رفتم موهام رو کوتاه کردم 

با دوستم میرم خرید و کافه و استخر😁

کلا از جای دیگه انرژی مثبت میگیرم

2740
اره بهترین کار اینه که بری پیش روانشناس  من رو خودم خیلی کار میکنم  جلو هیچکس نمیتونم نا ...

تک‌فرزندی؟یا خواهر برادر داری؟

اخه من دوستیم ندارم تو یه شهر دیگه ایم 😶کلا درا روم بسته شده 

دوست به ادم ارامش میده 

تک‌فرزندی؟یا خواهر برادر داری؟ اخه من دوستیم ندارم تو یه شهر دیگه ایم 😶کلا درا روم بسته شده  ...

من نه یه خواهر دارم که ازدواج کرده 

بعد من یه روش دفاعیه دیگه هم دارم 

همیشه مشکلات یا غم و غصه هام رو مسخره میکنم و بهشون میخندم  

واسه خودم ازشون جک میسازم😁

من نه یه خواهر دارم که ازدواج کرده  بعد من یه روش دفاعیه دیگه هم دارم  همیشه مشکلات یا غ ...

به سلامتی زنده باشه حداقل دلت خیلی تنگ بشه با اجیت حرف میزنی یا میری خونش اما من تک فرزندم 😑

افریم روحیت تحسین داره 👏👏👏حالا من واسه مشکلاتم کوه غم میسازم وخود خوری میکنم مدام با بقیه خودمو مقایسه میکنم 

به سلامتی زنده باشه حداقل دلت خیلی تنگ بشه با اجیت حرف میزنی یا میری خونش اما من تک فرزندم 😑 افریم ...

اره عزیزم من بیشتر خونه خواهرم هستم البته باید بیشتر به اون دلداری بدم😁

این جمله یادت باشه 

این نیز بگذرد 

همیشه مشکلات میگذره نگران نباش 

بعدشم از هیچ کس و هیچ چیز توقعی نداشته باش که همه چی ممکنه 

توقع ها به ادم ضربه میزنه

بعدشم دیگه خودت رو اصلا با کسی مقایسه نکن 

تو واسه خودت بهترینی و فقط باید این رو باور کنی ❤