2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که فقط پوکر فیس داشت نگام میکرد😐  دوستام رو باید از کف زمین جمع میکردم😂😂😂😂

😄😄😄😄😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
2728

منم حوصلم سررفته پفک آوردم بخورم😀

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
من کلا عادت ندارم واسه مسئله ای که حل شدنی نیست خودم رو اذیت کنم  واسه خودم ارزش قائلم  ...

میدونم سمت ازدواج نرفتی اون خواستگاریت اومده اما کلا دوست دارم روحیتو که نامزد شدی من از پسرا متنفر شدم 

2740
من فکر کردم گفتی خودم باهاش نامزد کردم وای امروز بس ک گریه کردم چشام میسوزه 😅

نه بابا اون نامزد کرد من موندم تنهای تنها😁

گریه کردن اگه سبکت میکنه خوبه ولی نه جوری که به خودت اسیب بزنی عزیزم

بهتر قسمتت نبوده لیاقتتو نداشته ایشالا خوشبخت بشی یکی بهتر سرراهت قرار بگیره ❤

مرسی عزیزم همچنین شما😘❤

زیاد به قسمت اعتقاد ندارم 

بیشتر کارای خودمونه که تو زندگیمون تاثیر میزاره😁❤

منم تو استراحتم.پوکیدم دق کردم سرمام خوردم دارم میمیرم ازین ورم لگنم داره میشکنه کلا نابودم😭😭😭😭

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
حالا که بیکارید طرز تهیه ی لازانیا خوشمزه بدید ممنون خونه مادرشوهرمم گیر دادن من درست کنم 

اول پیازو سرخ کن گوشتو بریز توش یکم تفت بده بعد فل فل دلمه و قارچم باهاش سرخ کن ادویه جاتو رب بزن.ورگارم که قبلا جوشوندیو لابلا بچین سسیمکه با آردو شیرو کره درس کردیو بمال روش موادو بریز بعد روش پنیر بریز و لابلا تکرار کن🤣🤣حوصلم نکشید با جزئیات توضیح بدم خودت بگیر دیگه

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕