2726
حالا چرا میخندی ماشالا چقد روحیت خوبه چیکار میکنی روحیت نباختی؟؟؟دختر تو خیلی دل وجرات داری با جریان ...

من کلا عادت ندارم واسه مسئله ای که حل شدنی نیست خودم رو اذیت کنم 

واسه خودم ارزش قائلم 

خودم رو دوست دارم 

اونا نتونستن باهم باشن زندگیه خودشونه به خودشون ربط داره 

من که نباید واسه کسی تعیین تکلیف کنم 

البته من سمت ازدواج نرفتما🤔

الان با انرژی میرم یه دعوا با شوهرم را میندازم😄😄😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀بعدم بالذت میشینم خورا ...

حالا من دعواهام هم با خنده است همیشه یه سوتی میدم که به خنده ختم میشه کلا دعوا یادم میره😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي پرستو جان مهربون😍😍😍😍الهي ك توام هميشه دلت شاد باشه

فدات شم.خیلی حس مثبتی گرفتم از تاپیکت😊😊😊😊😚😚😚😚😚😚

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
2728
حالا من دعواهام هم با خنده است همیشه یه سوتی میدم که به خنده ختم میشه کلا دعوا یادم میره😂😂😂

😄😄😄😄همسر منم همیشه تو دعوا طفلک به تپق میوفته وخیلی بامزه حرف میزنه😄😄😄😄😄من عاشق دعوا کردناشم😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت🌹🌺⚘🌷😀 خوش اومدی🏵🌸💐 

برات دعا مخصوص کردم😘

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
ممنونم🌹🌺⚘🌷💐🌸😍

😘😘❤️

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
حالا من شکمو قهرم که میکنم با خوراکی خرم میکنن☹😂😂

😄😄😄چی دوست داری؟من عاشق یخمکم😩😩😩😩😩😩😩

اون که اره  ولی همیشه واسه اشتی واسه ام سوپر چیپس میارن😂😂😂

😄😄😄😄😄منم سوپر دوست دارم😆😆😆😆😆😆

2706