2733
2734
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38431 بازدید | 442 پست

عزیزم😢😢😢 چقدد بد اخلاق بودا دکتره 

ولی خداروشکر مامات خوب بوده

ان‌شالله بیای خاطره سومی رو بنویسی😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی 🥰🥰🥰🥰عزیزم خدا حفظش کنه  جان جااان اصلااین جوجه ها فرشته ان آدم دلش ضعف میره 😍😍😍😍

هههههههه منم زورم به این طفلی میرسه دیگه خخخخ❤❤❤🙈🙈🙈

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ریحانه جون ما هر روز برنج داریم تو برنامه غذاییمون  همیشه هم کته درست می کنم یعنی تنها چیزیه ک ...

افرین خیلی عالیه کته درستش میکنی👏👏👏

خب پس، پهلوون میشه بابا بهش فک نکن،الان داره میگه مامانی من کلی تپلیم صب کن بیاااااام قورتم میدی😍😍😍😍😋😋😋😋😋😋🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728

استارتر عزیز خوندم و لذت بردم 

خدا بچه هاتو واست نگهداره 

منم خیلی دوس داشتم و دارم توی بانک کار میکردم ولی حیف هیچ وقت نشد

من هیچ وقت از زندگی لذت نبردم هیچ وقت سختی ها منو رها نکرده 

برام دعا کن با دل پاکت

دوستان عزیز آیا کسی از شماها در ماه آخر بارداری درد واژن داشت؟

کسی هست که تو ماه آخر بارداری باشه و درد واژان داشته باشه؟

علت شو میدونین؟

لطفا جواب بدین!🙏🙏

چقدر دوست داشتنی هستند، آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند..
دوستان عزیز آیا کسی از شماها در ماه آخر بارداری درد واژن داشت؟ کسی هست که تو ماه آخر بارداری باشه و ...

بله خود من بچه ام انقدر پایین رفته بود که کلا توی واژنم بود خیییلی برام سخت بود اصلا نمی تونستم بشیم کنمی تونستم درست ازسرویس بهداشتی استفاده کنم ولی نگران نباش انشالله دنیا که امد راحت می شی

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
بله خود من بچه ام انقدر پایین رفته بود که کلا توی واژنم بود خیییلی برام سخت بود اصلا نمی تونستم بشیم ...

وای انقدر دارم عذاب میکشم شبا هم نمیتونم راحت بخوابم

ویه چیز دیگه آیا موقع درد زایمان بچه تکون میخوره؟

چقدر دوست داشتنی هستند، آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند..
2740
خلاصه اینم خاطره زایمان دوم تا ببینیم زایمان سوم چه طور پیش میره  راستی دخترم هم 3800 نبود و 3 ...

عزيزم  عالي نوشتين 

منم طبيعي بودم خيلي هم سخت بود 

اميد اين بود كه   زايمان  دوم راحتتره به نسبت اولي 

يعني اينطوري شنيده بودم 

ولي اينجوركه شما نوشتين پس خيلي هم اسون نيست 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
سلام دوستم  شرمنده اگه جواب ندادم حتما ندیدم  من جراحی اسلیو کردم و بسیار زیاااااااد &nb ...

منم ١٥ مهر وقت اسليو داشتم 

ولي ٩ مهر فهميدم باردارم و كنسل كردم وقت عمل رو 

الان ٣٥ كيلو اضافه وزن دارم  خيلي   وزنم زياده  

ميترسم فشار خون و بالا و ديابت بگيرم  تا اخر بارداري و به مشكل  بخورم 

و نتونم   بچه سالم  داشته باشيم و يا طبيعي زايمان كنم 

تصميم داشتم لاغر بشم با اسليو بعد باردار شم ولي خدا خواست با پلي كيستيك بودنم باردار شدم 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
وای انقدر دارم عذاب میکشم شبا هم نمیتونم راحت بخوابم ویه چیز دیگه آیا موقع درد زایمان بچه تکون میخو ...

نبابا اون دیگه اونقدر تکون نمی خوره

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
منم ١٥ مهر وقت اسليو داشتم  ولي ٩ مهر فهميدم باردارم و كنسل كردم وقت عمل رو  الان ٣٥ كيل ...

ای جااااانم مبارکه الحمدلله اصلا نگران نباش و حتما خیری توش بوده😍😍😍

من سر هردو باوجودیکه بالای 100 کیلو بودم بارداری های عالی و زایمان‌های خوبی داشتم 

بعدش با خیال راحت برو و عین من مانکن شو 😂😂

2706