2733
2734
عنوان

به نظرتون مادرشوهرم مرض نداره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 34 پست

كجاى اين بده!؟دوست داره بره بيرون به هيچ كسى مربوط نميشه😟بعدش اون قسمت ك گفتى ميره خونه داداشاس خواهراش و بچه هاش همه عاصى ميشن!عاصى شدن همه رو باور ندارم،شما دارى عاصى ميشى بعد پياز داغشو زياد ميكنى ميگى همه😐

چون شما دوس ندارى بره بيرون بايد تو خونش بمونه!جلل الخالق

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اخه اخلاق خوبیم نداره که مسافرت میریم انقدر بد رانندگی میکنه حق اعتراضم نداری  انقدر سر ...

باورم نمیشه یعنی در مورد این چیزا قبل ازدواج صحبت نکردین؟

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
خب ایشون ۶۰ سالشه.قبل انقلاب روسری هم نبوده تازه بنده خدا روسری الان باید سرش کنه. بعد ایشون برونگر ...

عزیزم من میگم گشتن و گزار خوبه ولی نه اینکه از خونه فراری باشی این اگه فقط یه شب خونه باشه میگه ای وای ترکیدم تو خونه 

میگم باور کنید اصلا  یه از صبح تا ظهر خونه نشده هیچوقت

تازه برای بقیه همش مزاحمت ایجاد میکنه 

یه بار برادرش سر اینکه صبح ساعت نه از خواب بیدارش کرده بود انقدر فحش های رکیکی داد بهش همه عاصی شدن

من همون دلنیا ۹۰هستم
2728
عزیزم من میگم گشتن و گزار خوبه ولی نه اینکه از خونه فراری باشی این اگه فقط یه شب خونه باشه میگه ای و ...

اره اگه بدون دعوت میره نوشتم که کارش درست نیست.

مثل زن داداش منه.بی دعوت میاد خونه مادرم.

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
كجاى اين بده!؟دوست داره بره بيرون به هيچ كسى مربوط نميشه😟بعدش اون قسمت ك گفتى ميره خونه داداشاس خوا ...

عزیزم میگم یه بار داداشش رفته در خونش داد و بیداد و فحش بارونش کرده دست از سر ما وردار پدرشوهرم تعریف میکرد که ابرو تو کوچشون نمونده

خواهر کوچیکترشم باهاش قهر کرده الان دخترشم باهاش قهره چسبیده به من

من همون دلنیا ۹۰هستم
عزیزم اخه اخلاق خوبیم نداره که مسافرت میریم انقدر بد رانندگی میکنه حق اعتراضم نداری  انقدر سر ...

آره رانندگی رو هم حواست باشه خدای نکرده اتفاقی نیفته،من و شوهرم هر دو تو سفر تنبلیم،حالا با زبون خوش باهاش صحبت کن فضای خونه رو هم آروم و شاد نگه دار ایشالا بهتر میشه،اما در کل نگران نباش،فقط با هم متفاوتین و گرنه خیلی ها تقریبا دائم السفرن

2740
مادر شوهرت بیماری روحی داره،بی قراره،باید دارو مصرف کنه،و مراقب باش شوهرت زن دیگه ای نگیره چون تنوع ...

نه تنوع طلب نیست اینا یه مریضی روحی دارن تو خونه نمیتونن بشینن پدرشوهرم چهل سال جنگیده ولی درست نشده 

من همون دلنیا ۹۰هستم

فک کنم بیش فعالن

کودک درونشون زنده اس😀

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
نه تنوع طلب نیست اینا یه مریضی روحی دارن تو خونه نمیتونن بشینن پدرشوهرم چهل سال جنگیده ولی درست نشده ...

دو تا از دوستای منم اینحورین،هر دو طلاق گرفتن،از بس ولن

همسایه منم اینطوریه البته دوستمم هستش....هرروز باسد بره بیرون تابستونو کلا میرفت پارک...هیچ وقت نشده شام خونش باشه...هرجوری شده میرنه بیرون بادوتا بچه...شوهرشم غرمیزنه ولی بازم میبرتش

خدایا شکرت😍
همسایه منم اینطوریه البته دوستمم هستش....هرروز باسد بره بیرون تابستونو کلا میرفت پارک...هیچ وقت نشده ...

آخه بیرون رفتن خرج داره منکه میرم با بچه هام زیر۲۰۰نمیشه،بعدشم بالاخره آدم خسته میشه،منکه خودم انقدر عشق گردشم اما خب فکر جیب و سلامتیمم هستم،اونیکه بی فکر مدوام تو خیابون و خونه اینو اونه بیچاره بیمار

2706